1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Hatay Arsuz Karaağaç Mahallesi'nde 197 m2 Natamam Dubleks Daire

Bankadan 6 + 1 197m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15424
Oda Sayısı 6 + 1
Metre Kare 197m2
Ada 0
Parsel 3975
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Klima
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 8
Ruhsat Tarihi 13/01/2017
Bulunduğu Kat 8
Bağımsız Bölüm B-36

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Karaağaç Mahallesi, 774/1 Sokak, Bina No: 10/2, Kapı No: B8-36, Arsuz/Hatay

Açıklama

%0,69 kâr oranı avantajı ile 60 aya varan vade seçeneğiyle bu gayrimenkulü Türkiye Finans Gayrimenkul Finansmanı ile avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellik: 8. Normal kat+ Çatı Katta konumlu 36 bağımsız bölüm numaralı dublesks mesken: bina girişine karşıdan bakıldığında girişin sağ ön tarafında yer alan, kuzeydoğu cepheli dubleks meskendir. Onaylı mimari projesine göre 8. normal katı brüt 139 m2 kullanım alanlı mesken salon, mutfak, banyo, duş, wc, hol, antre ,yatak odası , çocuk odası, oturma odası ve 2 balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Çatı katı ; brüt 58 m2 kullanım alanına ve 49 m2 teras alanına sahip olup içerisinde , koridor, giyim odası, banyo, duş çocuk odası ve yatak odası hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmaz dubleks mesken brüt 197 m2 kullanım alanına ve 49 m2 teras hacmine sahiptir. Taşınmaz %100 inşaat seviyelidir. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

36 bağımsız bölümünde içinde yer aldığı taşınmaz B blok, 3975 Parsel, 7566,47 m2 alanlı arsa üzerinde betonarme karkas yapı cinsinde, ayrık nizam olarak 2017 yılında inşa edilmeye başlanmıştır. 18.01.2017 tarihli onaylı mimari projesine göre 1 Bodrum + zemin kat + 8 normal kat+ çatı katlı olarak ruhsatlandırılmış olup yerinde 1 Bodrum + Zemin + 8 Normal kat+çatı katlı olarak inşa edilmiştir. Onaylı kat irtifak projesine göre binanın bodrum katında depo, çok amaçlı salon, enerji odası, kazan dairesi, sığınak, zemin kat ve tüm normal katlarında 4 er adet mesken ,8.kat+çatı katında 4 adet dubleks mesken olmak üzere bina toplam 36 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Binanın dış cephesi, açık kahverengi ,beyaz ve gri renkli akrilik boyalıdır. Bina girişi zemin kat kuzeydoğu cepheden sağlanmaktadır. Taşınmazın bulunduğu sitede bloklar yerinde mevcuttur ancak sitede diğer bloklarda inşaat eksikliklerinin olduğu ve site genel ortak alanlarda eksikliklerin olduğu, henüz oturum olmadığı görülmüştür.

Ulaşım: Taşınmaz; Hatay ili, Arsuz ilçesi, Karaağaç mahallesi sınırları içinde konumlu, 3975 nolu parsel üzerinde olup tapu kayıtlarında arsa vasıflı taşınmazdır. Tarif olarak, Belen-İskenderun kara yolu (E5 Karayolu) üzerinde konumlu Arsuz kavşağından Arsuz istikametine doğru 5350 m ilerlenilip sağda konumlu taşınmazın içerisinde yer alan siteye varılır. Taşınmaz bu site içerisinde B blokta 8 kat+ çatı katta yer almaktadır. İskenderun-Arsuz yoluna 90 metre, Arsuz İlçe Merkezine yaklaşık 25 km, Belen Belediyesi`ne yaklaşık 23 km, İskenderun İlçe Merkezine yaklaşık 15 km, Denize 1100 metre mesafededir. Topoğrafik yapısı düz olup, çevresinde az sayıda yeni binalar, 3-4 katlı binalar ve boş parseller bulunmaktadır. Ulaşımı, Arsuz İlçe Merkez`li toplu taşıma araçları ve özel vasıtalar ile sağlanmakta olup, parselin alt yapısı tamamlanmış ve kamu imkanlarından istifadesi tamdır.

Not: 13/01/2017 tarihli yapı ruhsatı ve 30/10/2017 tarihli isim değişikliği yapı ruhsatı bulunmaktadır. Tapu niteliği Dubleks Mesken'dir.  2565 Sayılı Kanunun 28. Maddesi Gereği Yabancıların Taşınmaz Mal Edinemeyecekleri ve İzin Alınmadıkça Kiralayamayacakları Bölge İçerisinde kalmaktadır. ) Irtifak A-H:GARBİNDEN GEÇEN SU MECRASINDAN SU ALMA HK. şerhi vardır. Taşınmazın yer aldığı sitede bazı bloklar tamamlanmamıştır. Kat irtfifak tapusu vardır. Satıcının inşaatın tamamlanacağı veya yasal evraklara dair taahhüt vermeyecektir. Satış sonrası taşınmazda oluşacak yasal masraflar alıcıya ait olacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.