COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Hatay Altınözü Fatikli Mahallesinde 3+1 150 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 150m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 12323
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 150m2
Ada 117
Parsel 64
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 2
Kat Sayısı 2
Ruhsat Tarihi 04/04/2014
Bulunduğu Kat -2
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

FATİKLİ Mah. 2. DERE Sok. İSTANBUL EVLERİ Sit. C BLOK Apt. No: 2 /2C / 1 ALTINÖZÜ / HATAY

>

Uzman Görüşü

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Cumhuriyet İlk Okulu ve Altınözü merkeze yakın konumda, YENİ SİTE İÇERİSİNDE, güney cepheli, yemyeşil bahçe peyzajına hakim, önü açık, 3 oda salon çift banyolu 150.00 m2 BAHÇE KAT DAİRE
Özellikler: Taşınmaz 1 b.b. nolu daire onaylı mimari projesine göre 2. Bodrum Katta bina girişine göre sağ kolda güney cephelidir. Projesine göre antre, hol, salon, 3 oda, mutfak, banyo, ebeveyn banyosu, wc hacimlerinden oluşmakta olup brüt ~ 150 m2 kullanım alanlıdır. 
Taşınmazın bulunduğu parsel, 11.114,80 m2 yüzölçümlü arsa olup üzerinde A­B­C bloklar olmak 3 
bloktan oluşmaktadır. Mahallinde yapılan incelemelerde A ve C bloklar bulunmakta olup, B blok inşası başlamamıştır. Konu taşınmazın konumlu olduğu C Blok; 2 bodrum + zemin + 2 normal kat+ çatı katından oluşmaktadır. 2 bodrum katta sığınak ve 3 daire, 1. Bodrum katta 6 daire, zemin kat ve 2 normal katta 6`şar adet daire olmak üzere toplam 27 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. 2. Katta bulunan daireler çatı dubleksidir. Bina girişi 1. bodrum kattan ve batı cepheden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi boyalı haldedir. Bina giriş kapısı demir doğramadır.
Ulaşım: Bölgede konumlu binanın çevresinde 1­2 
katlı müstakil evler 2­3 katlı eski ve yeni binalar bulunmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde Cumhuriyet İlk Okulu yer almaktadır. Taşınmaz toplu taşınma hizmetlerinden faydalanmaktadır. Taşınmaza ulaşım için; Altınözü şehir merkezinden Antakya istikametine doğu devam ederken yaklaşık 2.500 mt sonra sola batı istikametine döndükten yaklaşık 110 mt sonra solda konumlu İstanbul Evleri Sitesi`ne ulaşılır. Konu taşınmaz site içerisinde C Blok 1 bağımsız bölüm nolu dairedir.

Not: 04/04/2014 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.