COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Halkalı Markalı Proje'de Ana Cadde Üzerinde 176 m2 Dükkan

Şirketten 176m2

Özellikler

Satıcı Şirketten
Tapu no 14182
Metre Kare 176m2
Ada 0
Parsel 632
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 2
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 13
Bulunduğu Kat 1

Ödeme Detayları

KDV % 18
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Halkalı Merkez, Mahmutbey Cd. NO:23, 34303 Küçükçekmece/İstanbul

Uzman Görüşü

Taşınmazın iskanlı olmasıana cadde üzerinde olması, 176,26 m2 alana sahip olması ulaşımın kolay ve çeşitli olması, Atatürk Havaalanı, Arena Park AVM, Mall of İstanbul, metro, İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi gibi önemli noktalara yakın bir konumda yer alıyor olması avantajıdır. 

Açıklama

Özellikler: Projenin 1.KATTA yer alan DÜKKAN nitelikli brüt 176,26 m2 olan 70 nolu bağımsız bölüm HALKALI'DA ANA CADDE ÜZERİNDE konumludur.4 bin 400 metrekarelik arsaya kurulan proje; tek blokta 59 konut ve 19 ticari üniteden meydana geliyor.

Ulaşım: Proje, Atatürk Havaalanı, Arena Park AVM, Mall of İstanbul, metro, İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi gibi önemli noktalara yakın bir konumda yer alıyor.

Not: Taşınmaz boştur, kira getirisinin 10.000TL-12.000TL bandında olması beklenmektedir. Taşınmazın satış fiyatına %18 KDV oranı dahil değildir.

Tapu.com'dan Proje Gayrimenkulü Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.