COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Gümüşhane Torul Merkez Mahallesinde 3+1 120 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 120m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12152
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 120m2
Ada 203
Parsel 7
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 11
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 9

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

MERKEZ Mah. DEĞİRMEN Sok. BOŞNAKLAR Apt. No: 13 / 9 TORUL / GÜMÜŞHANE

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Torul Belediyesi ve Otogara yakın MERKEZİ KONUMLU İSKANLI BİNADA, pencereleri çift cam P.V.C doğrama, 3 oda salon 120.00 m2 SON KAT DAİRE
Özellikler:
9 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz ana yapının 4. Katında, zemin kattan sağlanan bina girişine göre sağ bölüme yer almaktadır. Onaylı mimari projesine göre brüt 120 m² kullanım alanlı taşınmaz,3 oda, salon, mutfak, banyo, wc, antre ve 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın zemin kaplaması salon ve odalarda ahşap

parke kaplı olup, duvarları sedef boya ile boyalıdır. Islak hacimlerde ise zemin ve duvar kaplaması renkli fayanstır. Dairenin giriş kapısı çelik, iç kapıları panel ahşap ve pencereleri çift cam P.V.C doğramadır. Mutfakta ahşap dolap yapılmış olup, tezgahı mermerit mermerdir. Banyoda lavabo bulunmaktadır. Genel olarak dairede kullanılan malzeme ve işçilik seviyesi orta kalitedir.
Ana gayrimenkul 384,74 m² alanlı 203 ada 7 parselde 3/B yapı grubunda 1 
bodrum, zemin ve 4 normal katıyla birlikte toplam 6 katlıdır. Binanın 1.Bodrum Katında; A blok ve B blok sığınak depo alanları, Zemin Katında; bina girişi, 1ve 2 no.lu meskenler, 1 ila 4 normal katında her katta 2 er adet mesken olmak üzere toplam 10 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi zemin kat doğu cepheden sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi ince sıvalı, pencereler pvc doğrama, bina kapısı demir doğrama olup merdiven basamakları ve sahanlıkları mermer duvarlar plastik boyalıdır. Binada merkezi ısıtma sistemi kullanılmakla birlikte, katlar arası ulaşım merdivenler yoluyla sağlanmaktadır.
Ulaşım: Torul İlçe merkezi ana caddelerinden olan Atatürk Caddesi 
üzerinde güney istikametinde ilerlerken sağa Değirmen sokağa dönülür. Taşınmaz bu sokak üzerinde sol tarafta yer alan 13 dış kapı no.lu Boşnaklar Apartmanına ulaşılır. Binanın cephe olduğu Değirmen sokak parke taş olup, araç ve yaya trafiği bakımından orta yoğunlukta olan bir
bölgedir. Taşınmaz ilçe merkezi konumlu olup, ana cadde üzeri bina altı ticari alanlı, zemin kat üzeri benzer mimari özelliklere sahip konut kullanımlı binalar ve kamu bina alanlarından oluşmaktadır. Bölgede yapılaşma süreci devam etmekte olup, doluluk oranı yüksek seviyededir. Her türlü altyapı hizmeti belediye tarafından karşılanmaktadır. Sosyal donatı alanları yeterli seviyededir. Bölgeden kentin diğer bölgelerine ulaşım yaya ve özel araç yoluyla sağlanmaktadır. Taşınmazların yaklaşık 140 metre kuzeydoğusunda Torul Belediyesi, 220 metre güneydoğusunda Torul Otogarı, 20 metre doğusunda Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Torul ilçe müdürlüğü bulunmaktadır.
Not: Torul Belediyesinde yapılan incelemede ana taşınmaza ait kat irtifakına işlenmemiş 06.05.2013 onay tarihli; 1 bodrum + zemin + 5 normal kat toplam 7 kat olarak mimari projesi bulunduğu görülmüş olup söz konusu proje tamamı için yapı kullanma izin belgesinin alındığı tespit edilmiştir. Ancak ilgili projeye istinaden kat irtifakının yeniden kurulmamış olduğu tespit edilmiştir. Kat irtifakının yeniden kurulması durumunda taşınmazların arsa paylarında değişikliklerin olabileceği göz önünde bulundurulmalıdır.  3402 Sayılı Kanunun 22. Maddesinin 2. Fıkrası şerhi bulunmaktadır.(şerh 2012 yılında konulmuş olup, kadastral çalışmalar tamamlanmış olabilir)