Antalya'da Tatil ve Yatırım Fırsatı! Sur Yapı Tatil Evleri'nde Ömür Boyu Kullanabileceğiz Devre Mülkler Satışta!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Gölbaşı Oğulbey Mahallesi'nde Hisseli Tarla

Şirketten 2147m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
21687
Metre Kare:
2147m2
Ada:
125619
Parsel:
8
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
537/6443

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Oğulbey Mahallesi, 125619 Ada 8 Parsel Gölbaşı/Ankara

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Ankara İli, Gölbaşı İlçesi, Oğulbey Mahallesi, 125619 Ada 8 parselde konumludur. 25.771,55 m2 yüzölçümlü olup dikdörtgen benzeri geometrik şekle, düz topografik yapıya sahiptir. Ortalama rakım 1000 m dir. Sulama imkanı yoktur. Taşınmaz kuzeydoğu yönden yaklaşık 87 m. kadastro yoluna cepheli olup diğer yönlerden komşu parsellerle çevrilidir. Taşınmazın sınırlarını belirleyen herhangi bir çit, tel örgü, duvar vs. sınırı mevcut değildir.

Taşınmaz; Oğulbey Mahallesinin yaklaşık 4 km kuzeybatısında; Ankara – Konya yolundan 1 km içeridedir. Taşınmazın bulunduğu bölgeye kadastro yolu üzerinden özel araçlar ile ulaşım sağlanmaktadır. Taşınmazın çevresinde tarlalar bulunmakta olup herhangi bir yapılaşma yakın çevrede bulunmamaktadır. Yapılaşma genellikle mahalle merkezinde yoğunlaşmış olup, 1-2 katlı müstakil tarzda inşa edilmiş yapılardan ibarettir. Taşınmazın bulunduğu bölgede altyapı bulunmamakta olup, kamu hizmetlerinden istifadesi kısıtlıdır. Bölgenin arazi yapısı genellikle az eğimli ve orta verimli olup, bölgede genellikle kuru tarım yapılmaktadır.

Not: Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi, maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir. Alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder.

Taşınmazın 537/6443 hissesine karşılık gelen 2.147,96 m2'si satılıktır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.