1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Girne Zeytin Homes'ta Lüks 2+1 Apartman Daireleri

Zeytin Homes Kıbrıs 2 + 1 92m2

Özellikler

Satıcı Zeytin Homes Kıbrıs
Tapu no 16605
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 92m2
Ada 1
Parsel 0
Tapu Bilgisi Satış Vaadi Sözleşmesi
Bina Yaşı 0
Kat Sayısı 1
Bulunduğu Kat 1
Isıtma Sistemi Klima

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Şehit Ecvet Yusuf Caddesi 44/D, Lefkoşa 99010

Açıklama

Özellikler: Girne Zeytin Homes'ta yer alan 2+1 daireleri  D Tipi 6. Blok 1 Numara ( Zemin Kat) ve D Tipi 5. Blok 8 Numara (Teras Kat)'dır. Daireler, 92 m2 kapalı alana sahiptir. İsterseniz bahçe katı isterseniz teras katını tercih edebilirsiniz. Yönetim planı gereğince, projemiz zemin katı tercih ederseniz bahçesini, birinci katı tercih ederseniz de terasını kullanabilirsiniz. 

Proje Özellikleri: Girne merkezde bulunan projemiz; 29 adet 3 yatak odalı tripleks townhouse ve 24 adet 2 yatak odalı apartman dairesinden oluşmaktadır. Ortak havuz ve geniş yeşil alanlar sunan projemiz, her dairenin ve konutun kolay ulaşılabilir, geniş otopark alanları, anayola kolaylıkla ulaşım sağlayan çıkış yolları, çocukların güvenle oynayabileceği özel oyun alanları ile yaşamınıza değer katacak bir projedir. Yakın bölgelerinde, Girne merkeze ek olarak kumluk plaj, Girne Amerikan Üniversitesi, iki büyük süpermarket, eczane, çeşitli restoran/kafeler, sinema, halı saha, park, tenis kortu ile spor salonları mevcuttur. Yürüyüş mesafesinde gidilecek yerler ise, plajlar arasında Riviera Beach Bungalows, Verande Plajı, Karaoğlanoğlu Belediye Plajı, Siver Waves Plajı ve Kervansaray Plajı vardır.

Not:  Alıcı KDV, elektrik/su bağlatma ile tapu devir harcını ödemekle yükümlüdür. Satıcı ise satış stopajını ödemekle yükümlüdür. İsteyen alıcılarımıza beyaz eşya ve mobilya paketi de sağlayabiliriz.  İnşaat 95% oranında tamamlanmıştır. Teslim tarihimiz Mayıs ayı içerisindedir.  D Tipi 6. Blok 1 Numara 78.000,  D Tipi 5. Blok 8 Numara 83.000 pound 'tur. 


 

Tapu.com'dan Proje Gayrimenkulü Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.