COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Giresun Şebinkarahisar Fatih Mahallesinde 110 m2 Dükkan

Şirketten 110m2

Özellikler

Satıcı Şirketten
Tapu no 12987
Metre Kare 110m2
Ada 984
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 40
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 3
Bağımsız Bölüm 2
Bulunduğu Kat 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Giresun İli, Şebinkarahisar İlçesi, Fatih Mahallesi, Küpçüler Sokak, no 1

Açıklama

Ulaşım: Giresun İli, Şebinkarahisar İlçesi, Fatih Mahallesi, Küpçüler Sokak, 1 no’lu apartmanı’nın 2. katındaki 2 bağımsız bölüm numaralı birahanedir. Söz konusu taşınmaza, şehir meydanından güney yönünde konuk Caddesine girilip 400 metre ilerledikten sonra sola Konuk Caddesinde köşede 1 nolu binaya ulaşılır. Söz konusu taşınmaz Meydana 400 metre, Belediyeye yaklaşık 600 metre mesafededir. Taşınmaza Konak Caddesi üzerinden minibus ve özel araçlar ile ulaşım sağlanabilmektedir.

Özellikler: 2. kat 2 nolu birahane vasıflı taşınmazın mimari projesine ulaşılamadığı için mahallinde işlemler dışarıdan yapıldığı için konum tespiti yapılamamıştır. Taşınmaz 2 nolu birahanenin ana yapı içinde kat ve konum özellikleri belirlenememiştir. Dışarından yapılan tespitlere göre brüt 110 m² kullanım alanlı olup, tek hacimden oluşmaktadır. İç özellikleri tespit edilememiştir. Birahane olarak kullanılmaktadır. 

Taşınmazın projesine ulaşılamadığından bina özellikleri yerinde dışarıdan yapılan tespitlere göre belirtilmiştir. Betonarme Karkas inşaat tarzında bitişik nizamlı inşaa edilmiş, yerinde dışarıdan yapılan tepitlere göre bodrum + zemin + 3 normal kat olmak üzere toplam 5 katlı binadır. Mahallinde dışarıdan yapılan tespitlere göre Bodrum katta 1 adet dükkan, zemin katta 3 adet dükkan, 1. Katta, 1 adet dükkan, 2. Katta, konu 2 no’lu birahane ile 3. normal katta 1 adet kahvehane – lokal bulunmaktadır. Bina dış cephesi klasik sıva beton ve tuğla, merdivenleri ise mozaiktir. Binada merkezi kalorifer ve asansör bulunmamaktadır. Binaya ait açık veya kapalı otopark alanı bulunmamaktadır.

Not: Söz konusu taşınmaza ait mimari proje, yapı ruhsatı ve yapı kullanım izin belgesi gibi yasal belgeleri ilgili belediyede ve Şebinkarahisar Tapu Müdürlüğü’nde bulunamamıştır. Alınan bilgilere gore çok eski bir yapı olduğu kadastro öncesi kat irtifak işleminin yapıldığı ve projesinin bulunmadığı tespit edilmiştir. Tapu niteliği "BİRAHANE" dir.