Antalya'da Tatil ve Yatırım Fırsatı! Sur Yapı Tatil Evleri'nde Ömür Boyu Kullanabileceğiz Devre Mülkler Satışta!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Giresun Güce Fındıklı Mahallesi'nde 4280 m2 Fındık Bahçesi

Bankadan 4281m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15260
Metre Kare:
4281m2
Ada:
123
Parsel:
2
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Fındıklı Köyü, 123 ada, 2 parsel Güce/GİRESUN

Uzman Görüşü

Kadastro yolu cepheli olması, köy merkezine yakın olması, köy yerleşik alanı içerisinde yer alması ve parsel üzerinde fındık ağaçlarının bulunması taşınmazın avantajlarıdır.

Açıklama

Ulaşım: Fındıklı İlköğretim Okulu'ndan itibaren kuzey yönünde yaklaşık 450 m ilerlenip sol kolda kalan parseller üzerinde 70 m ilerledikten sonra değerlemeye konu taşınmaz 123 ada, 2 parsele ulaşım sağlanır. Taşınmaz Kayalar Köy merkezine kuş bakışı 550 m, ilçe merkezine kuş bakışı 4,93 km mesafededir. Taşınmazın sınırları içerisinde tescillenmiş olan Fındıklı Köyü, halihazırda, kırsal niteliğini korumaktadır. Taşınmazın çevresi, yerel halktan yatırım ve tarım amaçlı talep görmektedir. 

Özellikleri: Taşınmaz 4281 m2 alandan oluşmaktadır. Taşınmaz amorf formunda eğimli bir topografyaya sahiptir. Parsel üzerinde fındık ağaçları bulunmaktadır. Taşınmazın doğa manzarası bulunmakta olup, parsel üzerinde kuru tarım yapılmaktadır. Parsel çevresi sınırı belirlenmemiş durumdadır. Parsel kuzey yönünden kadastral yollarla, diğer yönlerden komşu parsellere cephelidir. Taşınmaz üzerinde kuru tarım yapılmakta olup, herhangi bir sulama sistemi bulunmamaktadır. Taşınmazın yakın çevresi genelde fındık bahçeleriyle çevrilidir. Parsel üzerinde yapı bulunmamaktadır.

Not: 1/100.000 Ölçekli Çevre Düzeni Planı bölgeye özel ürün alanı olarak belirlenmiştir. Tapu vasfı FINDIK BAHÇESİ'DİR. Taşınmaz 123 ada 2 parselde konumlu olup ada parsel işlem görmüştür ve yeni ada parsel 383 ada 2 parsel olmuştur. Tarla üzerindeki ağaçların durumu ve verimliliği bilinmemektedir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.