0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Giresun Güce Fındıklı Mahallesi'nde 4280 m2 Fındık Bahçesi

Bankadan 4281m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15260
Metre Kare:
4281m2
Ada:
123
Parsel:
2
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Fındıklı Köyü, 123 ada, 2 parsel Güce/GİRESUN

Uzman Görüşü

Kadastro yolu cepheli olması, köy merkezine yakın olması, köy yerleşik alanı içerisinde yer alması ve parsel üzerinde fındık ağaçlarının bulunması taşınmazın avantajlarıdır.

Açıklama

Ulaşım: Fındıklı İlköğretim Okulu'ndan itibaren kuzey yönünde yaklaşık 450 m ilerlenip sol kolda kalan parseller üzerinde 70 m ilerledikten sonra değerlemeye konu taşınmaz 123 ada, 2 parsele ulaşım sağlanır. Taşınmaz Kayalar Köy merkezine kuş bakışı 550 m, ilçe merkezine kuş bakışı 4,93 km mesafededir. Taşınmazın sınırları içerisinde tescillenmiş olan Fındıklı Köyü, halihazırda, kırsal niteliğini korumaktadır. Taşınmazın çevresi, yerel halktan yatırım ve tarım amaçlı talep görmektedir. 

Özellikleri: Taşınmaz 4281 m2 alandan oluşmaktadır. Taşınmaz amorf formunda eğimli bir topografyaya sahiptir. Parsel üzerinde fındık ağaçları bulunmaktadır. Taşınmazın doğa manzarası bulunmakta olup, parsel üzerinde kuru tarım yapılmaktadır. Parsel çevresi sınırı belirlenmemiş durumdadır. Parsel kuzey yönünden kadastral yollarla, diğer yönlerden komşu parsellere cephelidir. Taşınmaz üzerinde kuru tarım yapılmakta olup, herhangi bir sulama sistemi bulunmamaktadır. Taşınmazın yakın çevresi genelde fındık bahçeleriyle çevrilidir. Parsel üzerinde yapı bulunmamaktadır.

Not: 1/100.000 Ölçekli Çevre Düzeni Planı bölgeye özel ürün alanı olarak belirlenmiştir. Tapu vasfı FINDIK BAHÇESİ'DİR. Taşınmaz 123 ada 2 parselde konumlu olup ada parsel işlem görmüştür ve yeni ada parsel 383 ada 2 parsel olmuştur. Tarla üzerindeki ağaçların durumu ve verimliliği bilinmemektedir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.