COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Giresun Bulancık Aydındere/Aydınlar Mahallesi'nde 3690 m2 Tarla

Bankadan 3690m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14536
Metre Kare 3690m2
Ada 512
Parsel 15
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Aydındere Aydınlar Mahallesi Dibsiz Göl Mevkii 512 ada 15 parsel Bulancak/GİRESUN

Uzman Görüşü

Mahalle merkezine 2 km mesafede, kadastral yola cepheli, pancar ekimine uygun olabilecek, 3690,33 m2 tam hisseli tarla; Aydındere Mahalle merkezine yakın olması, kadastro yoluna cepheli olması, arazinin verimli olması açısından avantajlıdır.

 

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Bulancak İlçesi, Aydındere/Aydınlar Mahallesinde konumlu; 512 Ada 15 Parsel 3.690,33 m² yüzölçümünde olup oldukça eğimli bir arazide, kadastral yola cepheli olan bir parseldir. Parselin üzerinde herhangi bir yapı bulunmayan fındık tarlasıdır. Parsel çokgen formludur. 

 Ulaşım: Giresun İli, Bulancak İlçesi, Aydındere/Aydınlar Mahallesi, Dipsiz Göl Mevkii, 512 Ada 15 Parsel üzerinde bulunan Tarla nitelikli taşınmazdır. Taşınmaz Bulancak ilçe merkezine 65 km uzaklıkta yer almaktadır. Konu taşınmaza ulaşmak için Bulancak ilçe merkezinden Aydındere yolu üzerinden yaklaşık 50 Km gidilerek Aydındere ilçe merkezine gelinir ve Aydınlar köy mevkiine dönülerek 15 Km gidilerek taşınmazın konumlu olduğu bölgeye ulaşılır. Taşınmazın yakın çevresinde fındık bahçeleri ve etrafında 1­2 katlı köy evleri ile tarla vasfında parseller bulunmaktadır. Bölgede yapılaşma ve doluluk oranı düşüktür. Taşınmaza ulaşım özel araçlar ile sağlanmaktadır. 

Not: Aydındere Belediyesinde yapılan incelemelerde taşınmazın belediye sınırı dışında ancak köy yerleşik alanı içerisinde kaldığı Taks: 0,05, Hmax:6,50 ve toplamda 250 m² geçmeyen yapı yapılabileceği öğrenilmiştir. Taşınmaz; tarım alanı içerisinde ve tarla vasfında ‘Kadastro Parseli’ dir. Ayrıca bölgede herhangi bir imar çalışmasının olmadığı şifahen öğrenilmiştir. Taşınmaz T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığının resmi sitesinde 1/100000 çevre düzeni planına göre özel ürün alanı içinde kaldığı görülmüştür.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.