Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Giresun Bulancak Sanayi Mahallesi'nde Bina ve Arsası

Bankadan 4 98m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15367
Oda Sayısı:
4
Metre Kare:
98m2
Ada:
910
Parsel:
11
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Yok
Bina Yaşı:
13
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1
Ruhsat Tarihi:
02/10/2009
Konut Tipi:
Bahçeli
Fiziksel Durum:
Az Tadilat

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Sanayi Mah. 910 Ada 11 Parsel Bulancak/GİRESUN

Uzman Görüşü

Ulaşımının kolay olması, ana ulaşım arterine cepheli olması ve cami, park, hastane, okul gibi sosyal donatılara yakın olması taşınmazın avantajlarıdır.

Açıklama

Özellik: Taşınmazın üzerindeki bina için alınmış 08.09.2009 tarihli projesi, 02.10.2009 tarihli ruhsat belgesi bulunmaktadır. Parsel üzerinde zemin +3 kat olarak projelendirilen bina mevcutta zemin +1, normal kat olarak inşa edilmiştir. Binanın zemin katı , 98 m2 ,otopark , bina girişi,dükkan , 1 inci katındaki mesken mutfak salon , 3 adet oda , banyo , 4 adet balkon olarak tasarlananmıştır. Binanın sıvasız pencerelerin pvc plastik doğrama olduğu görülmüştür. Parsel dikdörtgen şeklindedir. Parsel düz topokrafik yapıya sahiptir. Çevre Parsellerde bahçeli nizam konut amaçlı binalar yer almaktadır.

Ulaşım: Taşınmaz Giresun ili, Bulancak ilçesi Sanayi Mahallesi, Şükrü Tuna Velioğlu Caddesi, posta adresinde bulunmaktadır. Taşınmaz Şükrü Tuna Velioğlu Caddesi üzerinden sağa sokağa dönülerek sağdan 3 parsel konumundadır. Ana ulaşım arterine cepheli olması nedeniyle ulaşım karayolu ile sağlanabilmektedir. Günlük ihtiyaçlar yakın çevrede yer alan işletmelerce sağlanmaktadır. Taşınmazın yakınında taşınmaza benzer özelliklerde, binalar, mesken, Büro, müstakil bina ve bir çok resmi kurum, meskenler, cami, park, hastane, okul yer almaktadır. Yapılaşma genel olarak konuta yöneliktir.

Not: 02.10.2009 tarihli ruhsat belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.