Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Giresun Bulancak Sanayi Mahallesi'nde Bina ve Arsası

Bankadan 4 98m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15367
Oda Sayısı:
4
Metre Kare:
98m2
Ada:
910
Parsel:
11
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Yok
Bina Yaşı:
13
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1
Ruhsat Tarihi:
02/10/2009
Konut Tipi:
Bahçeli
Fiziksel Durum:
Az Tadilat

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Sanayi Mah. 910 Ada 11 Parsel Bulancak/GİRESUN

Uzman Görüşü

Ulaşımının kolay olması, ana ulaşım arterine cepheli olması ve cami, park, hastane, okul gibi sosyal donatılara yakın olması taşınmazın avantajlarıdır.

Açıklama

Özellik: Taşınmazın üzerindeki bina için alınmış 08.09.2009 tarihli projesi, 02.10.2009 tarihli ruhsat belgesi bulunmaktadır. Parsel üzerinde zemin +3 kat olarak projelendirilen bina mevcutta zemin +1, normal kat olarak inşa edilmiştir. Binanın zemin katı , 98 m2 ,otopark , bina girişi,dükkan , 1 inci katındaki mesken mutfak salon , 3 adet oda , banyo , 4 adet balkon olarak tasarlananmıştır. Binanın sıvasız pencerelerin pvc plastik doğrama olduğu görülmüştür. Parsel dikdörtgen şeklindedir. Parsel düz topokrafik yapıya sahiptir. Çevre Parsellerde bahçeli nizam konut amaçlı binalar yer almaktadır.

Ulaşım: Taşınmaz Giresun ili, Bulancak ilçesi Sanayi Mahallesi, Şükrü Tuna Velioğlu Caddesi, posta adresinde bulunmaktadır. Taşınmaz Şükrü Tuna Velioğlu Caddesi üzerinden sağa sokağa dönülerek sağdan 3 parsel konumundadır. Ana ulaşım arterine cepheli olması nedeniyle ulaşım karayolu ile sağlanabilmektedir. Günlük ihtiyaçlar yakın çevrede yer alan işletmelerce sağlanmaktadır. Taşınmazın yakınında taşınmaza benzer özelliklerde, binalar, mesken, Büro, müstakil bina ve bir çok resmi kurum, meskenler, cami, park, hastane, okul yer almaktadır. Yapılaşma genel olarak konuta yöneliktir.

Not: 02.10.2009 tarihli ruhsat belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.