COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Giresun Bulancak İlçesi Bulancak Mahallesinde 118 m2 daire

Bankadan 2 + 1 118m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11814
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 118m2
Ada 305
Parsel 86
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 37
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Bulancak Mahallesi 7.Sokak No : 2/2 Bulancak -Giresun

Açıklama

Özellikler: Konu taşınmaz ikinci katta, 2 nolu bağımsız bölüm olup bina girişine göre ön ve sağ tarafta yer almaktadır. Taşınmaz brüt yaklaşık 118 m2 kullanım alanlı olup projesine göre hol, mutfak, salon, 2 oda, banyo,wc ve 3 adet balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmaz dışarıdan görülmüş olup iç mekan özellikleri hakkında bilgi sahibi olunamamıştır.
Ana gayrimenkul, zemin kat, 4 normal kat ve çatı katından oluşmaktadır. Zemin katta 1 adet işyeri ve bina girişi ,1.2.3.normal katlarda her katta 1 adet mesken ve 4.normal katta 1 adet dubleks mesken olmak üzere binada toplam 5 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi zemin kat seviyesinden ve kuzey cepheden 7. sokak üzerinden sağlanmaktadır. Binada mimari projesine göre asansör bulunmamaktadır. Bina dış cephesi su bazlı akrilik boyalıdır.
Ulaşım: Taşınmaz ilçe merkezinde konumlu olup her yere yürüme mesafesindedir.Taşınmaza yakın konumda Bulancak İlçe otogarı ve Barbaros İlköğretim Okulu bulunmaktadır. Taşınmaz ilçe merkezine yakın konumludur. Yakın çevresinde yeni yapılaşmalar, kendi gibi 4-5 katlı binalar ve boş parseller bulunmaktadır. Bölgedeki yapılaşma % 70 seviyelerindedir. Taşınmazın bulunduğu bölge orta düzey gelir grubunun genel olarak mesken olarak tercih ettikleri yerleşim birimidir.Bölge konut fonksiyonlu olarak gelişmiştir. Bölgede ticari aktivite düşük seviyededir.
Not: Kat İlavesi Ruhsatı: 09.03.1982 Ruhsat No:1/17 Türü: Kat İlavesi Ruhsatı
        Kat İlavesi Ruhsatı : 03.03.1997 Ruhsat No: 2/50 Türü: Kat İlavesi Ruhsatı
        Kat İlavesi Ruhsatı : 10.11.2006 Ruhsat No : 2/41 Türü : Kat İlavesi Ruhsatı mevcuttur. Bulancak Belediyesi İmar Müdürlüğü yetkilisi ile yapılan görüşmede, ekran görüntüsünden iskan sayfasından yapılan incelemede taşınmazın iskanlı olduğu öğrenilmiş olup imar müdürlüğünde halihazırda tadilat bulunması sebebi ile iskan belgesi imar müdürlüğü yetkilisi tarafından bulunamamıştır.