0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Gebze'de Sanayi İmarlı Arsa

Sahibinden 1000m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Sahibinden
Tapu no:
18358
Metre Kare:
1000m2
Ada:
299
Parsel:
5
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Emsal:
0.25

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 706 56 49 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kocaeli Gebze Balçık köyü 299 ada 5 parsel

Açıklama

İMAR ÇALIŞMASI TAMAMLANMIŞ ARSADA AKTİF SANAYİ ÜRETİM TESİSİ 

Özellikler: Gayrimenkulün Tapu kaydında geçen niteliği İÇİNDE KARGİR TAVUK KÜMESİ OLAN ARSA’dır. Gayrimenkulün İmar uygulaması bitmiş, nihai 0.25 emsal sanayi ve depolama imarı bulunmaktadır. Organize sanayi dışı alandadır. Çevresinde aktif üretim yapan sanayi işletmeleri bulunmaktadır. Şekerpınar – Şile yolu üzerindedir Kuzey Marmara oto yolu Kadıllı gişelerine 2 km mesafededir  Kot farkından dolayı avantajlı durumdadır. Brüt 4.587m2 arsa içerisinde 490m2 MALİYE HAZNESİ payı bulunmaktadır. Satışa konu olan net alan hissesiz tek tapu olarak 4.096 m2 dir. Arsa içerisinde 1000m2 sac kapama 2 adet yapı bulunmaktadır. Sanayi elektriği, ve Su abonelikleri vardır. Arsa Zemini beton kaplamadır. İçerisinde Aktif üretim yapan Kiracı bulunmaktadır, Ödenen Kira bedeli aylık 13.000tl dir. 

Not: Brüt 4.587m2 arsa içerisinde 490m2 MALİYE HAZNESİ payı bulunmaktadır. Satışa konu olan net alan hissesiz tek tapu olarak 4.096 m2 dir. Hazine arazisi almak,  bölgede ki ortalama emsal satış değerlerinin altında Muhammen bedel ile, hisselendirilmiş mülk sahibi, yararlanıcısı ve kullanıcısına uygun fiyattan alım veya kiralama hakkı sunar. 

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.