1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Eyüp Yeşilpınar Mahallesi Girne Caddesi'nde Kiracılı Depolu Dükkan

Sahibinden 150m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 18218
Metre Kare 150m2
Ada 499
Parsel 23
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 15
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 6
Bağımsız Bölüm 1, 2
Bulunduğu Kat -1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 706 56 49 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İstanbul ilİ Eyüp ilçesi Yeşilpınar Mahallesi Girne Caddesi No 157 A-B

Açıklama

YÜKSEK KİRA GETİRİLİ, GİRNE CADDESİNDE MERKEZİ DÜKKANLAR

Özellikler: İstanbul ili Eyüp ilçesi Yeşilpınar Mahallesi Girne Caddesinde 15 yıllık binanın 1.Bodrum ve 2. Bodrum katında  yer alan DÜKKAN Vasıflı 2 ayrı taşınmazdır. 1. Bodrum katta olan dükkanın giriş yüksekliği 2.7 metredir. 72 metre açık alanı vardır.

1. Bodrum katta yer alan 1 nolu bağımsız bölüm brüt 90 ( net 75 m2),

2. bodrum katta yer alan 2 nolu bağımsız bölüm brüt 60 ( net 40 m2 ) kullanım alanına sahiptir. 

2 nolu bağımsız bölüm 1 nolu bağımsız bölümün deposu olarak kullanılmaktadır. Dükkanlar konut yoğunluğunun olduğu bölgede yer alması , Girne Caddesinde köşe konumlu olması avantajdır. İki Dükkan toplam 150 m2’dir.

Not: Taşınmazlar 2 ayrı tapu ile birlikte satılmaktadır.  2 nolu bağımsız bölüm 1 nolu bağımsız bölümün deposu olarak kullanılmaktadır. İki dükkan toplam brüt 150 m2 net 115 m2'dir. Taşınmazların hali hazırda kiracısı vardır ve aylık toplam 6.500 TL kira getirisi vardır. Krediye uygundur.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.