COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Eskişehir Zafer Mahallesinde 90 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 90m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 8888
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 90m2
Ada 1386
Parsel 57
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 8
Kat Sayısı 9
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm A 9

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Eskişehir ili, Tepebaşı ilçesi, Zafer mahallesi, Cibali sokak, Berzah apartmanı dış kapı No:30, kat:3, daire 9 adreslidir.

Eskişehir Zafer Mahallesinde 90 m2 Daire

Açıklama

Ulaşım: Eskişehir ili, Tepebaşı ilçesi, Zafer mahallesi, Cibali sokak, Berzah apartmanı dış kapı No:30, kat:3, daire 9 adreslidir. Taşınmazın Gazi Yakup Satar caddesi ile Cibali sokağın kesiştiği noktada konumlu olup, Gaffar Okan caddesi, Derman caddesi, Çevre yolu, Büyük Park ve Kuyubaşı Camine yakın konumlanmıştır. Ulaşım özel araçlar ve toplu taşıma araçları ile sağlanmaktadır.

Özellikler: Taşınmazın konumladığı A blok bina girişi zemin kattan Cibali sokak üzerinden sağlanmaktadır. A blok ; bodrum, zemin, 7 nomral kat şeklinde olan yapının bodrum katında sığınak, ortak alan ve dükkan eklentisi depo alanları bulunmaktadır. Bina dış cephesi brüt beton üzeri boyalıdır. Bina girişinde demir profilden giriş kapıları vardır. Zeminler mermer ve duvarlar plastik boyalıdır. Katlar arası ulaşım merdiven ve asansör ile sağlanmakta olup, merdiven basamakları mermer, korkulukları demir doğramadır.

Taşınmazın 9 B. Bölüm numaralı daire binanın A girişinin 3. normal katında bina girişine göre sağda, Cibali sokak cepheli, kuzey yönlüdür. Taşınmazın salon, 3 oda, mutfak, antre, banyo, wc, 2 balkon iç hacimlerinden oluşmakta olup 90 m2 alanlıdır. Salon ve odaların zemini laminat parke kaplama, duvarları saten boyalıdır. Antre ve mutfak zemini seramik kaplıdır. Banyo zemin ve duvarları seramik kaplamadır. Banyoda ayaklı lavabo bulunmaktadır. Mutfak dolapları suntalem üzeri laminat kaplama ve tezgahı ise granitdir. Pencere doğramaları PVC doğrama ve çift camlıdır. İç kapılar panel kapı, dış kapısı çelik kapıdır.