COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Eskişehir Tepebaşı Zafer Mahallesinde 2+1 76 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 76m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11349
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 76m2
Ada 1436
Parsel 16
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 2
Kat Sayısı 5
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 3

Adres

Zafer Mahallesi, Trakya Sokak, No:7, Daire: 2 Tepebaşı/ESKİŞEHİR

Açıklama

Ulaşım: Taşımaza ulaşım için, bölgenin ana arterlerinden olan Derman Caddesi ile Tuncalı Sokak kesişimi üzerinden Tuncalı Sokak istikametinde kuzey yönde yaklaşık yaklaşık 130 m ilerlendikten sonra sol kolda kalan Mavigök sokak yönüne dönülür. Daha sonra bu sokak üzerinde yaklaşık 80 m ilerledikten sonra sağ kolda kalan, taşınmazın da konumlu olduğu Trakya Sokak yönüne dönülür. Daha sonra bu sokak üzerinde yaklaşık 30 m ilerledikten sonra sağ kolda kalan 7 kapı numaralı binada konumlu taşınmaza ulaşım sağlanır.

Özellikler: Taşınmaz; onaylı mimari projesine göre binanın zemin katında, bina girişine göre arka tarafta konumludur. Taşınmaz; 2 oda, salon, hol, mutfak, banyo ve balkon hacimlerinden oluşmakta olup, toplam yaklaşık brüt 76 m2 kullanım alanlıdır.  Salon ve odanın zeminleri laminant parke. duvarları plastik boya, tavanları plastik boya, daire iç kapıları ahşap ve pencereleri pvc doğramadır. Antre ve mutfak hacminin zeminleri seramik,  duvar ve tavanları plastik boyalıdır. Banyo zemin ve duvarları seramik kaplı, tavanları plastik boya, odalara açılan kapısı ahşap doğrama ve pencereleri pvc dir. Mutfak dolapları ahşap, tezgahı mermerit, tezgah ve dolap arasında kalan kısım seramik kaplıdır. Taşınmazın daire giriş kapısı çelik kapıdır. Taşınmazın ısıtması merkezi sistem kombi ile sağlanmaktadır. Taşınmaz hali hazırda mesken olarak kullanıma uygun olup, mevcutta kullanılmamaktadır.

Taşınmazın bulunduğu bina; 307.00 m2 alanlı arsa üzerinde kurulu, betonarme karkas inşaat tarzında, bitişik nizamlı blok olarak inşa edilmiştir. Bina; bodrum + zemin + 3 normal kat ve çatı katından oluşmaktadır. Bodrum katta bina girişi ve otopark alanı, Zemin Katta ve diğer 2 normal katta  2'şer adet mesken nitelikli taşınmaz, 3 Normal katta 2 adet mesken ile 2 adet dubleks mesken bulunmakta olup binada toplam 10 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın girişi mimari projesine uygun olarak bodrum kattan Trakya Sokak üzerinden sağlanmaktadır. Bina giriş kapısı camekanlı demir doğramadır. Bina giriş zemini, kat sahanlık zeminleri ve merdiven holünde zeminler mermer, merdiven korkulukları alüminyum doğramadır. Duvarlar plastik boyalıdır. Bina dışı; akrilik esaslı dış cephe boyası ile kaplıdır. Binada asansör mevcuttur.

Not: 02.06.2015 Tarihli İskan Belgesi mevcuttur.