COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Eskişehir Tepebaşı Yenibağlar Mahallesinde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 105m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 13097
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 105m2
Ada 9403
Parsel 40
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 13
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 5

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Yenibağlar Mh. Beraberlik Sk. Gündoğdu Apt. No:45/5 Tepebaşı/Eskişehir

Eskişehir Tepebaşı Yenibağlar Mahallesinde 3+1 Daire

Açıklama

Özellik: Taşınmaz bina girişine göre sağ arka tarafta ve merdivenden çıkınca sol tarafta kalmakta, konum olarak batı ve kuzey yönlerine cephelidir. Onaylı mimari projesine göre 3 oda, salon, mutfak, banyo, wc, antre ve mutfak çıkışlı balkon bölümleri için brüt 105 m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir.
Taşınmazın bulunduğu bina 259 m2 yüz ölçümlü arsa üzerine, betonarme yapı cinsinde, bitişik nizam tarzında bodrum, zemin ve 3 normal katlı olarak inşa edilmiştir. Tepebaşı Tapu Müdürlüğü ve Belediye'nin arşivinde bulunan 29.12.2006 tarihli onaylı mimari projesine göre binanın bodrum katında kapalı otopark, sığınak, rezerv alanı, bina girişi olup diğer katlarda 2'şer adet mesken olmak üzere binada toplam 8 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi bodrum kat hizasından Beraberlik Sokak üzerinden doğu cephesinden yapılmaktadır. Girişinin ve ortak alanlarının yer döşemeleri mermer kaplamalı duvarlar plastik boyalıdır. Bina giriş kapısı demir doğrama olup merdiven korkulukları alüminyum doğramadır. Binanın dış cephesi mozaik süslemelidir. Isınma sistemi doğalgazlı/kombilidir. Binada kapalı otopark mevcuttur.
Ulaşım: Taşınmaz şehir merkezine yaklaşık 1-2 km mesafede yer alan, daha çok konut amaçlı kullanımların bulunduğu Yenibağlar Mahallesi sınırlarında yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım için; Bursa-Eskişehir çevre yolu üzerinden güneybatı istikametinde ilerlerken sol tarafta bulunan Anadolu Üniversitesi'ni geçmeden bu yolu dik kesen Üniversite Bulvarı'na girilir. Bu bulvar üzerinde güneydoğu istikametinde ilerlerken ilk sola dönülüp Fidan Sokağa girilir. Bu sokak üzerinden 200 m güney istikametinde ilerledikten sonra bu sokağı dik kesen Mimar Sinan Sokak ile köşe başında bulunan Gündoğdu Apartmanı, dış kapısı 45 olan binanın 2. katında yer alan 5 numaralı meskene ulaşılır. Taşınmazın bulunduğu çevrede genellikle yeni binalar, inşaatı devam eden binalar ve eski yapılaşmalar mevcuttur. Taşınmazın yakın çevresinde Mehmetçik Anadolu Lisesi, Anadolu Üniversitesi bulunmaktadır. Bölgenin teknik alt yapısı tamamlanmış, kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Eskişehir çarşı merkezine yaklaşık 1-1.5 km mesafede olup diğer semtlere ulaşım Üniversite Caddesi'nden geçen toplu taşıma arçları ile sağlanmaktadır.