COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Eskişehir Tepebaşı Sakintepe Konakları'nda 4+1 Villa

Bankadan 4 + 1 334m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17765
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 334m2
Ada 612
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 21
Kat Sayısı 1
Arsa Yüzölçümü 20595

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Sakintepe Mahallesi 109. Sokak Sakintepe Konakları No:9/R Tepebaşı/Eskişehir

Açıklama

Özellikler: 8 bağımsız bölüm nolu mesken, Sakintepe Konakları site girişinden bakıldığında soldan 4. Sırada konumludur. Taşınmaz projesine göre bodrum + zemin + çatı kat şeklinde inşa edilmiş olup, bodrum katta 23 m2 alanlı sığınak, zemin katta 4 oda, soyunma odası, salon, mutfak, yemek bölümü, kiler, wc, sauna ve 2 banyo hacimleri şeklinde 230 m2 kapalı alanlı ve bina girişi bölümü 35 m2 teras ve mutfak erişimi 28 m2 teras alanları, çatı katında ise 18 m2 alanlı su deposu hacmi olacak şekilde projelendirilmiştir. Bina toplam kapalı alanı 271 m2 toplam, teras alanı 63 m2 dir. Teras alanıyla birlikte 334 m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmazın tapu vasfı meskendir. Taşınmaza ait mimari projede salon ve odalar yer değiştirmiş şekilde inşa edildiği vaziyet planından bakıldığında bina girintilerinin mahallindeki yapı ile uyumlu olduğu görülmüştür. Parsel içindeki 20 bina için tip proje çizilmiş olması nedeniyle farklılık oluştuğu düşünülmektedir. Isınma sistemi kombidir.

Taşınmaz: 20595 m2 yüz ölçümlü 612 ada/ 1 parsel üzerinde yer almaktadır. Mahallinde taşınmazın yer aldığı parsel üzerinde ayrık nizamda yatay kat irtifakı olacak şekilde toplam 20 adet müstakil binalar bulunmaktadır. Binaların her biri bodrum + zemin + çatı kat şeklinde inşa edilmiş olup, bodrum katta 23 m2 alanlı sığınak, zemin katta 4 oda, soyunma odası, salon, mutfak, yemek bölümü, kiler, wc, sauna ve 2 banyo hacimleri şeklinde 230 m2 kapalı alanlı ve bina girişi bölümü 35 m2 teras ve mutfak erişimli 28 m2 teras alanları, çatı katında ise 18 m2 alanlı su deposu hacmi olacak şekilde inşa edilmiştir. Bina toplam kapalı alanı 271 m2, toplam teras alanı 63 m2 olacak şekilde planlanmış ve inşa edilmiştir. Binada asansör bulunmamaktadır. Bina dış cephesi siding kaplı olup, çatısı kiremit kaplıdır. Bina girişi zemin kattan iki site içerisinden yapılmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaz, Eskişehir ili, Tepebaşı İlçesi, Sakintepe Mahallesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Taşınmaz, Ali Rıza Efendi Caddesinde kuzeybatı yönünde ilerlenirken bu caddeyi dik olarak kesen 109. Sokak üzerinde sol kolda konumludur. Taşınmazın yakınında şht. Piyade Üsteğmen Gökhan Yavuz İlkokulu, Eskişehir Teknik Üniversitesi ve Hasan Polatkan Havaalanı bulunmaktadır. Bölgeye toplu taşıma araçlarıyla ulaşım mümkündür. Bölge genelinde ekili ve ekili olmayan tarlalar, müstakil konut ve hayvancılık yapıları ve bir iki tane konut kullanımlı site tarzı villalar bulunmaktadır.

Not: 17/05/2004 tarihli mimari projesi bulunmaktadır. Taşınmaz tapuda Muttalip Mahallesi'nde kayıtlıdır. Taşınmazın tapu vasfı meskendir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.