1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Eskişehir Tepebaşı Fatih Mahallesi'nde 90 m2 İskanlı İşyeri

Bankadan 90m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17420
Metre Kare 90m2
Ada 1419
Parsel 206
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 10
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 05/03/2012
Ruhsat Tarihi 22/05/2011
Bağımsız Bölüm 8
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Fatih Mahallesi Derman Caddesi No:67 B Tepebaşı/Eskişehir

Açıklama

Özellikler: Zemin katta yer alan 8 nolu taşınmaz bina girişine göre sağda konumludur. Mimari projesine göre, 1 wc'si bulunan kullanım alanına, (8) nolu işyeri, projesine göre yaklaşık brüt 90 m2 kullanım alanına sahiptir. Giriş kapısı ve pencereleri alüminyum doğramadır. Konu taşınmaz güney cephesi girişlidir. Taşınmazın tapu vasfı İŞYERİDİR.

Taşınmazın konumlu olduğu bina, betonarme karkas yapı tarzında, bitişik nizamda Zemin + 3 Kat olmak üzere 4 katlı inşa edilmiştir. Zemin Katta bina girişi ve 7 ve 8 nolu işyerleri, 1 katta 1, 2 nolu meskenler, 2 katta 3,4 nolu meskenler, 3 katta 5,6 nolu meskenler olmak üzere toplam 8 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi ve işyerlerinin girişler zemin kattandır. Ana taşınmaz giriş kapısı demir kapıdır. Binanın ve işyerlerinin girişleri güney cephesindendir. Girişler Derman caddesi üzerinden zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Bina içinde asansör bulunmamaktadır. Yerler ve merdivenler mermer kaplı, merdiven korkuluğu alüminyum doğramadır. Binanın dış cephesi dış cephe boyası le boyalıdır. Sokak cephesinden bakıldığında orta kısımda bina girişi sağ tarafta 8 nolu işyeri sol tarafta 7 nolu işyeri konumludur. 

Ulaşım: Eskişehir ili, Tepebaşı ilçesi, Fatih Mahallesi, Derman Caddesi, No:67A, 67-B adresinde kain, tapuda Tepebaşı İlçesi, Tunalı Mahallesi, 1419 ada, 208 m2 yüzölçümü, 206 numaralı parselde kayıtlı, 12/76 arsa paylı, zemin kat, 7 ve 8 bağımsız bölüm numaralı işyerleridir. Konu gayrimenkullere ulaşım için, Atatürk Lisesi karşısından Yunus Emre caddesi üzerinden kuzey yönünden ilerlenir, Hasan Polatkan caddesinden devam edilir, Gazi Yakup Satar caddesinden devam edilir, sola Derman Caddesine dönülür. Derman Caddesinde 800 m. ilerleyerek sağda 67 A ve 67 - B numarada bulunan işyerlerine ulaşılır. Gayrimenkullerin yakın çevresinde Fatih Camisi, İbrahim Rukiye Demirel cami, Ata orta okulu ve Hürriyet ilkokulu yer almaktadır. Gayrimenkulün bulunduğu bölge konut +Ticaret Bölgesi olup, 3 ve 4 katli, üst katlar mesken, zemin katlar işyerinden oluşmaktadır. Konu taşınmaz 2011 yılında yapılmıştır. Bölge her tür alt yapı hizmetlerinden tam olarak yararlanır durumda olup ulaşım imkanları iyidir.

Not: Taşınmazın 22/07/2011 tarihli belediye onaylı projesi ile 22/05/2011 tarih ve 796 sayılı Yapı Ruhsati ve 05/03/2012 tarih ve 0215 sayılı iskan Belgesi mevcuttur. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.