Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Eskişehir Tepebaşı Fatih Mahallesinde 4+1 Daire

Bankadan 4 + 1 127m2

Özellikler

Tapu no 8912
Ada 3677
Parsel 11
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm B 16

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Eskişehir İli Tepebaşı İlçesi Fatih Mahallesi İşçiler Sokak No: 17

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz Eskişehir İli Tepebaşı İlçesi Fatih Mahallesi İşçiler Sokak No: 17 adresinde bulunan Beşler apartmanının B girişinin 3. normal katında ve çatı katında konumlu 16 nolu dubleks dairedir. Taşınmaz bölgenin ana arteri Gaffar Okkan Caddesi Prof. Dr. Orhan Oğuz Caddesi Bursa yoluna yakın konumlanmıştır. Taşınmazın yakın çevresinde; konut tam eğitim kurumları sağlık poliklinikleri alışveriş merkezleri pazar yeri ve cami mevcuttur. Taşınmazın çevre ile bağlantısı kolay olup, her türlü altyapısı mevcuttur. Taşınmaz bitişik nizamda inşa yapılmış yeni yapıların yoğun olduğu bölgede yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölge konut bölgesidir. Bölge, şehrin merkezine orta mesafede uzak olup. genelde yapı kalitesine bağlı olarak alt ve orta gelir grubu tercih etmektedir. 
Özellikler: Daire binanın B girişinin 3. normal katında bina girişine göre solda sokak ve iç bahçe cepheli, güney-batı yönlüdür. Dairenin 3 normal kat alanı 85 m2 olup, salon, 2 oda, mutfak, antre wc, balkon, çatı katı ise 42 m2 olup, 2 oda, banyo iç hacimlerinden oluşmaktadır. Dairenin toplam brüt kullanım alanı 127 m2 dir. Taşınmazın inceleme işlemi dışarıdan yapılmış olup, iç mekan özellikleri tespit edilememiştir.
Yapı, betonarme karkas taşıyıcı sistemle inşa edilmiş olup bitişik nizamda, 6 yıllık bir binadır. İşçiler sokak ile İsimsiz sokağın kesiştiği noktada, aynı çatı altında 2 bağımsız girişli olarak bodrum + zemin + 3 normal kat-çatı katı şeklindedir. A girişinde 16, B girişinde 16 mesken olmak üzere toplam 32 bağımsız bölüm yer almaktadır. B girişinin bodrum katında İşçiler sokak üzerinden bina girişi sığınak ve garaj alana zemin katları itibaren her katta 4'er daire Olmak üzere 16 bağımsız bölüm yer almaktadır. Bina dış cephesi ısı yalıtımı üzeri boyadır. Bina girişinde demir profilden giriş kapılan vardır. Zeminler mermer ve duvarlar plastik boyalıdır. Katlar arası ulaşım merdiven ve asansör ile sağlanmakta olup. merdiven basamakları mermer, korkulukları alüminyum doğramadır.