COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Eskişehir Tepebaşı Çamlıca Mahallesinde 3+1 84 m2 Dubleks Daire

Bankadan 3 + 1 84m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12519
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 84m2
Ada 9271
Parsel 34
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 1
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm B blok 8

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

ÇAMLICA MAH. İBRAHİM PAŞA SOK. B BLOK APT. NO: 19/8 TEPEBAŞI/ESKİŞEHİR

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Hayrettin Karaca Parkı, MİT binası, Anemon Villaları, Vega AVM ve Baksan Küçük Sanayi Sitesi yakın konumlu, SIFIR BİNADA, giriş katı 38 m2, çatı katı 46 m2 olmak üzere toplam 84 m2 DUBLEKS FIRSATI
Özellikler: 
Taşınmaz B Blok, 8 bağımsız bölüm nolu dubleks mesken bina girişine göre sağ tarafta yer almakta olup giriş katı 38 m2, çatı katı 46 m2 olmak üzere toplam 84 m2 büyüklüğündedir. Taşınmaz giriş katı salon, oda, mutfak nişi, WC ve giriş holü, çatı katı 2 oda, 2 balkon, banyo ve hol bölümlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. 
Taşınmazın konumlu olduğu bina, betonarme karkas yapı tarzında, bitişik nizamda, bitişik iki blok 
halinde Bodrum + Zemin + 2 Normal kat + Çatı katı olmak üzere 4 katlı olarak inşa edilmiştir. Bodrum Katta, sığınak, jeneratör odası ve A Blok ile kullanılan otopark (otopark girişi A Blok tarafından), zemin katta bina girişi ve giriş holü, 2 adet mesken, 1. katta 3 adet mesken ve 2. ve çatı katında 3 adet dubleks mesken olmak üzere B Blokta toplamda 8 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi vaziyet planına uygun olarak zemin kattan ve kuzey cepheden sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi dekoratif sıva üzeri dış 3 farklı renkte cephe boyası ile boyalıdır. Binanın giriş kapısı camlı demir kapıdır. Onaylı projeye göre binada asansör bulunmaktadır.
Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için Vega AVM (Carrefour) arkasındaki Dilruba Sokak üzerindeki 
Hayrettin Karaca Parkı önünden güney istikametinde sokak üzerinde ~36m ilerlenir ve sağa Kanalboyu Sokağa batı istikametine dönülür. Kanalboyu Sokak üzerinde batı istikametinde ~240m ilerlenir ve sağımızdaki 3. sokak olan aynı zamanda taşınmazın da yer aldığı İbrahim Paşa Sokağa kuzey istikametine dönülür. Sokak üzerinde ~110m ilerledikten sonra solumuzda kalan binaya değerleme konusu taşınmaza ulaşırız.
Not:
20.01.2015 tarih 51 sayılı Yeni Yapı Ruhsatı bulunmaktadır.