Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Eskişehir Tepebaşı Çamlıca Mahallesinde 2+1 115 m2 daire

Bankadan 2 + 1 115m2

Özellikler

Tapu no 8904
Ada 9333
Parsel 15
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Eskişehir İli, Tepebaşı ilçesi, Çamlıca Mahallesi,İnan Sokak, No:56/A Daire: 1, 9333 ada, 15 parsel üzerinde konumlanmış binanın zemin katında yer alan 1 no.lu meskendir.

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz; Eskişehir İli, Tepebaşı ilçesi, Çamlıca Mahallesi,İnan Sokak, No:56/A Daire: 1, 9333 ada, 15 parsel üzerinde konumlanmış binanın zemin katında yer alan 1 no.lu meskendir. Taşınmaza ulaşım için bölgenin ana ulaşım akslarından Ulusal Egemenlik Bulvarı üzerinde batı yönünde ilerlerken bu caddeyi dik kesen soldaki Panayır Sokağa girilir. Bu sokakta 200 m ilerledikten sonra soldaki İnan sokağa girilir. Taşınmaz bu sokakta sol tarafta İnan Sokak ile Mavi Sokağın kesiştiği köşede konum girişi İnan Sokaktan olan 56 dış kapı no.lu binanın A bloğunda yer alan 1 bb nolı dairedir.

Özellikler: Taşınmazın bulunduğu bina 805 m2 alanlı arsa üzerinde kurulu betonarme karkas inşaat tarzında, bitişik nizamlı inşa edilmiştir. Bina 1 bodrum, zemin, 2 normal kattan oluşmaktadır. Binanın bodrum katında bina girişi ve otopark bulunmaktadır. Zemin katta ve normal katların her birinde 3 adet mesken bulunmaktadır ve ana taşınmazda toplam 9 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın girişi bodrum kattan sağlanmaktadır. Konu taşınmaz zemin katta yer almaktadır. Bina merdiven holünde zeminler mermer, duvarlar plastik boyalıdır. Bina dış cephesi dış cephe boyası ile kaplıdır.

Taşınmaz ana gayrimenkulün zemin katında yer alan 1 bağımsız bölüm no.lu meskendir. 1 Bağımsız bölüm no.lu taşınmaz brüt 115 metrekare alanlı olup bina girişine göre sol köşe cephede yer almaktadır. Taşınmaz 1 adet salon, 2 adet oda, 1 adet mutfak, hol ve banyo, wc ve balkon hacimlerinden; oluşmaktadır. Ana taşınmazın bina girişi bodrum kattan yapılmakta olup söz konusu taşınmaz apartmanın zemin katında yer almakta ve iki (kuzey ve batı) cephelidir. Taşınmazın iç kısmı görülememiştir.