COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Eskişehir Tepebaşı Çamlıca Mahallesinde 140 m2 Dubleks Daire

Bankadan 4 + 1 140m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11861
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 140m2
Ada 7277
Parsel 8
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 2
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

ÇAMLICA Mah. KUTLUTÜRK Sok. No: 23 / 4 TEPEBAŞI / ESKİŞEHİR

Açıklama

Özellikler: 2. normal kat ve çatı katta bulunan 4 nolu dubleks mesken, bina girişine göre ön cephede, coğrafi olarak güney-kuzey cephede yer almaktadır. Onaylı mimari projesine göre ve mahallinde 2. normal katında brüt 20 m² alanlı olup oda hacminden, çatı katı brüt 120 m2 alanlı olup, salon, antre, mutfak, 3 oda, banyo, wc bulunmaktadır. Projesine uygundur. Daire giriş kapısı çelik, daire içi kapılar amerikan panel kapıdır. Odalar ve salon zeminleri laminant parke, diğer alanlar seramik kaplıdır. Banyoda zeminler ve duvarlar seramik kaplı olup armatürler ve vitrifiyeler henüz takılmamış vaziyette olup duşakabin mevcuttur. Duvarlar saten boyalıdır. Isıtma sistemi doğal gazlıdır. Kalorifer petekleri henüz takılmamıştır.
Taşınmazın bulunduğu parsel 166.00 m² alanlıdır. Taşınmazın bulunduğu betonarme yapı cinsinde ; bodrum kat+zemin kat+2 normal kat olmak üzere 
toplamda 4 katlıdır. Onaylı mimari projesine göre ve mahallinde bodrum katta otopark ve bina girişi,zemin katında ve 1 normal katında 1'er adet mesken, 2. normal katında 1 adet mesken ile dubleks mesken, çatı katında dubleks meskenin devamı olmak üzere toplamda 4 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi bodrum kattan sağlanmaktadır. Bina içerisinde asansör bulunmamaktadır. Dış cephesi akrilik dış cephe boyalıdır.
Ulaşım: Taşınmaza 
ulaşım bölgenin ana arterlerinden olan Gündüz Ökçün Bulvarı üzerinden geçen toplu taşıma araçları ile sağlanmaktadır. Bölge kent merkezine mesafeli konumlu olan bir bölgedir.Taşınmaza ulaşım toplu taşıma araçları ve özel araçlarla sağlanabilmektedir. Bölge kent merkezinin yaklaşık 3 km kuzeybatısında konumludur.
Taşınmazın bulunduğu bölge gelişimini tamamlanmıştır. Eski ve yeni yerleşimden kalma 3-4 katlı 0-20 yaş grubunda yapılar ve 
imar düzenlemesi sonrası inşa edilmiş 3-4 katlı yeni yapıların yoğunluklu olduğu bölgedir. Taşınmazın yakın çevresinde; ilk ve orta seviyeli okullar, Tombakzade Parkı, Çamlıca Demir Kaya Cami, şehrin ana arterlerinden Gündüz Ökçün Bulvarı ve Tombakzade Bulvarı bulunmaktadır. Taşınmazın çevresi konut fonksiyonlu gelişmektedir. Bölge orta ve alt düzey gelir grubunun ikamet ettiği yerleşim yeridir. Bölgedeki yapıların bodrum katları ortak alan, normal katları ise mesken amaçlı kullanılmaktadır. Altyapı tamamlanmıştır.
Not: 11.08.2014 tarihli yapı ruhsatı mevcuttur.