COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Eskişehir Tepebaşı Çamlıca Mahallesinde 114 m2 Dubleks Daire

Bankadan 2 + 1 114m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11361
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 114m2
Ada 7323
Parsel 20
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kalorifer
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 2
Ruhsat Tarihi 03/03/2015
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 8

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Eskişehir İli, Tepebaşı İlçesi, Çamlıca Mahallesi, Kayacami Sokak no:16

Açıklama

Ulaşım: Eskişehir İli, Tepebaşı İlçesi, Çamlıca Mahallesi, Kayacami Sokak üzerinde 16 kapı numaralı yerde konumlu binanın 2. normal ve çatı katında yer alan 8 bağımsız bölüm nolu dubleks meskendir. Taşınmazın konumlandığı bina; Kayacami Sokak ve Şendere Sokağa cephelidir. Taşınmazın yakın çevresinde zemin ve normal katları mesken olarak kullanılan 3-4 katlı betonarme binalar bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım imkanları iyidir. Tombakzade Caddesine yakın konumdadır. Bölge, Tepebaşı Belediyesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Taşınmazın bazı noktalara uzaklıkları: Şehit Piyade Er Mehmet Bora Parkı 30 nı, Demirkaya Cami 60 m, Fahri Günay Ortaokulu 120 m.

Özellikler: Ana yapının 2. normal ve çatı katında bina ana giriş cephesine göre sağ tarafta konumlanmakta olup, brüt —110 m2 (2. kat: 26 m2, çatı katı: 84 m2) kullanım alanına sahiptir. Taşınmaz mimari projesine göre 2. katı; oda ve antre, çatı katı; 2 oda, antre, mutfak ve banyo bölümlerinden oluşmaktadır Taşınmazın ayrıca çatı katında —7 m2 alan terası bulunmaktadır. Yerinde yapılan incelemede katlar arası çıkış için kullanılan merdivenin projesinden farklı olarak saat yönünde ilerlediği görülmüştür. Çatı katında antre hacminin —1 m2 büyütüldüğü, teras hacminin —4 m2 lik kısmının ise kapatıldığı tespit edilmiştir. Taşınmazın mevcut kullanım alanı brüt —115 m2 (2. kat: 26 m2, çatı katı: 89 m2) olarak hesaplanmıştır. Mutfak ve antre zeminleri seramik kaplı, oda ve salon zeminleri laminant parkedir. Duvarlar plastik boyalı, tavanlar plastik boyalı ve kartonpiyerlidir. Islak hacim zemin ve duvarları seramik kaplıdır. Giriş kapısı çelik, 2. katta yer alan oda kapı kasa ve kanalları eksik (tam kabul edilmiştir), diğer iç kapılar amerikan paneldir. Mutfak hacminde ahşap mutfak dolabı ve granit tezgah bulunmaktadır Pencereleri PVC mamul ve çift camlıdır. Isınma doğalgaz yakıtlı kat kaloriferi ile sağlanmaktadır. Çatı katında, antrede yapılan 1 m2 Ili büyüme 9 bağımsız bölümden alındığından bu alan değerlemede dikkate alınmamış olup taşınmazın mevcut alanı 114 m2 olarak değerlendirilmiştir.

Konu taşınmazın yer aldığı bina, bodrum, zemin, 2 normal ve çatı katı olmak üzere toplam 5 katlıdır. Binanın bodrum katında bina girişi, otopark ve 1 adet mesken, zemin ve 1. katta 3 er adet mesken, 2. katta 2 adet mesken ve 2 adet dubleks mesken olmak üzere binada toplam 11 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır Taşınmazın konumlandığı binanın ana girişi bodrum kat seviyesindedir. Merdiven basamaklar ve sabanlıklar mermer kaplı, merdiven korkuluklar alüminyum profildir. Binanın dış cephesi akrilik dış cephe boyalı olup, bina giriş kapısı camekanlı demir doğramadır. Binada bir adet asansör bulunmaktadır. 

Not: 03/03/2015 tarihli Yapı Ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.