COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Eskişehir Tepebaşı Çamlıca Mahallesinde 114 m2 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 114m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11361
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 114m2
Ada 7323
Parsel 20
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kalorifer
Bina Yaşı 3
Kat Sayısı 2
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 8

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 3

Adres

Eskişehir İli, Tepebaşı İlçesi, Çamlıca Mahallesi, Kayacami Sokak no:16

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Ulaşım: Eskişehir İli, Tepebaşı İlçesi, Çamlıca Mahallesi, Kayacami Sokak üzerinde 16 kapı numaralı yerde konumlu binanın 2. normal ve çatı katında yer alan 8 bağımsız bölüm nolu dubleks meskendir. Taşınmazın konumlandığı bina; Kayacami Sokak ve Şendere Sokağa cephelidir. Taşınmazın yakın çevresinde zemin ve normal katları mesken olarak kullanılan 3-4 katlı betonarme binalar bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım imkanları iyidir. Tombakzade Caddesine yakın konumdadır. Bölge, Tepebaşı Belediyesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Taşınmazın bazı noktalara uzaklıkları: Şehit Piyade Er Mehmet Bora Parkı 30 nı, Demirkaya Cami 60 m, Fahri Günay Ortaokulu 120 m.

Özellikler: Ana yapının 2. normal ve çatı katında bina ana giriş cephesine göre sağ tarafta konumlanmakta olup, brüt —110 m2 (2. kat: 26 m2, çatı katı: 84 m2) kullanım alanına sahiptir. Taşınmaz mimari projesine göre 2. katı; oda ve antre, çatı katı; 2 oda, antre, mutfak ve banyo bölümlerinden oluşmaktadır Taşınmazın ayrıca çatı katında —7 m2 alan terası bulunmaktadır. Yerinde yapılan incelemede katlar arası çıkış için kullanılan merdivenin projesinden farklı olarak saat yönünde ilerlediği görülmüştür. Çatı katında antre hacminin —1 m2 büyütüldüğü, teras hacminin —4 m2 lik kısmının ise kapatıldığı tespit edilmiştir. Taşınmazın mevcut kullanım alanı brüt —115 m2 (2. kat: 26 m2, çatı katı: 89 m2) olarak hesaplanmıştır. Mutfak ve antre zeminleri seramik kaplı, oda ve salon zeminleri laminant parkedir. Duvarlar plastik boyalı, tavanlar plastik boyalı ve kartonpiyerlidir. Islak hacim zemin ve duvarları seramik kaplıdır. Giriş kapısı çelik, 2. katta yer alan oda kapı kasa ve kanalları eksik (tam kabul edilmiştir), diğer iç kapılar amerikan paneldir. Mutfak hacminde ahşap mutfak dolabı ve granit tezgah bulunmaktadır Pencereleri PVC mamul ve çift camlıdır. Isınma doğalgaz yakıtlı kat kaloriferi ile sağlanmaktadır. Çatı katında, antrede yapılan 1 m2 Ili büyüme 9 bağımsız bölümden alındığından bu alan değerlemede dikkate alınmamış olup taşınmazın mevcut alanı 114 m2 olarak değerlendirilmiştir.

Konu taşınmazın yer aldığı bina, bodrum, zemin, 2 normal ve çatı katı olmak üzere toplam 5 katlıdır. Binanın bodrum katında bina girişi, otopark ve 1 adet mesken, zemin ve 1. katta 3 er adet mesken, 2. katta 2 adet mesken ve 2 adet dubleks mesken olmak üzere binada toplam 11 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır Taşınmazın konumlandığı binanın ana girişi bodrum kat seviyesindedir. Merdiven basamaklar ve sabanlıklar mermer kaplı, merdiven korkuluklar alüminyum profildir. Binanın dış cephesi akrilik dış cephe boyalı olup, bina giriş kapısı camekanlı demir doğramadır. Binada bir adet asansör bulunmaktadır. 

Not: 03/03/2015 tarihli Yapı Ruhsatı bulunmaktadır.