COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Eskişehir Tepebaşı Bahçelievler Mahallesinde 3+1 Dubleks Daire

Bankadan 3 + 1 96m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11414
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 96m2
Ada 1005
Parsel 146
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 16

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Eskişehir İli, Tepebaşı, İlçesi, Bahçelievler Mahallesi, Dumanlı Sokak Ana Apartmanı No: 13 D:16

Açıklama

Ulaşım: Eskişehir İli, Tepebaşı, İlçesi, Bahçelievler Mahallesi, Dumanlı Sokak Ana Apartmanı No: 13 D:16 nolu bağnısız bölümdür. Tarif olarak taşınmaza ulaşmak için bölgenin ana arterlerinden olan Sakarya-2 Caddesi, Nizam Sokak ve Prof. Dr. Orhan Oğuz Caddesi kesişiminde yer alan Seylap(Aytaç) Caddesi üzerinde 105 ilerlendiğinde sol kolda yer alan Dumanlı Sokak üzerinde 60 m ilerlendiğinde sağ kolda yer alan ana taşınmaza erişilir. Ana taşınmaza ulaşım Dumanlı Sokak üzerinden ve bodrum kat seviyesinden sağlanmaktadır. Bölge genelde, orta gelir kesim tarafından Anadolu Üniversitesi' ne yakın bölgede olması sebebi ile üniversite öğrencileri ve öğretim görevleri tarafından tercih edilmektedir. 

Özellikler: 12115/119100 arsa paylı 3. kat, 16 no'lu bağımsız bölüm, projesine göre 3. katı 48 m2 alanlı, çatı katı ise 48 alanlı olmak üzere toplam 96 m2 alanlı olup, dubleks mesken vasfındadır. Projesine göre taşınmaz 3. katında hol+mutfak, banyo ve 2 adet oda; çatı katında ise hol+mutfak, banyo, 2 oda ve 2 adet balkon alanlarından oluşmaktadır. 3. Normal Kat ve çatı katında hol+mutfak alanlarının her ikisinde de mutfak nişleri yapılıdır. Taşınmaz güneybatı cephelidir. Konu taşınmaz 3. Kat ve çatı katında, bina girişine göre sol ve arka tarafta yer almaktadır. İç Mekan Özellikleri: Taşınmaz halihazırda boştur. Giriş kapısı çelik kapı olan taşınmazın iç kapılan ahşap panel kapıdır. Pencereleri PVC doğrama olup, camları çift camlıdır. Hol+mutfak ve oda zeminleri laminant parke kaplı olup duvarlar tavana kadar saten boyalı; banyoda zeminler seramik duvarlar tavana kadar fayans kaplıdır. Tavanlar kartonpiyerlidir. Banyoda duş bataryası, duş kabini, dolaplı lavabo ve klozet, mutfak nişlerinde ahşap mutfak dolapları ve granit mutfak tezgahları bulunmaktadır. Mesken içerisinde ısıtma sistemi doğalgazlı kombi olup, panel radyatör kalorifer petekleri kullanılmıştır. Halihazırda kombi ve panel petekler mevcuttur. Katlar arası erişimi sağlayan betonarmeden mamül merdiven basamakları mermer kaplı olup, alüminyum doğrama korkulukludur. Çatı katındaki bir odanın duvarları rutubet sebebi ile kabarmış olup, basit tadilat gerekmektedir. 

Ana gayrimenkul, 259,07 m2 alanlı arsa üzerine betonarme yapı cinsinde, bitişik nizamda bodrum+zemin+3 normal kat+çatı katı olmak üzere toplam 6 katlı olarak inşa edilmiştir. Bina girişi Dumanlı Sokak üzerinden ve bodrum kattan sağlanmaktadır. Projesine göre binanın bodrum katında sığınak, jeneratör odası, müşterek kullanıma ait otopark ve bina girişi; zemin katında ve 2 normal katında dörder adet mesken, 3. Katında ise 4 adet dubleks mesken, çatı katında dubleks mesken ekleri olmak üzere binada toplam 16 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın dış cepheleri ısı yalıtım, üzeri siyah ve akrilik dış cephe boyalı olup, yer yer ahşap görünümlü dekoratif panel kaplıdır. Bina giriş kapısı camlı demir doğrama, merdiven korkulukları demir doğrama, balkon korkulukları ise alüminyum doğramadır. Duvarlar bina girişi kat sahanlıkları ve merdivenlerde tavana kadar saten boyalıdır. Zeminler bina girişi, kat sahanlıkları ve merdivenlerde mermer kaplıdır. Binada doğalgaz tesisatı ve asansör bulunmakta olup, asansör faaldir.

Not: 20/05/2015 tarihli Yapı Kullanma İzin Belgesi (İskan) bulunmaktadır.