Eskişehir Odunpazarı Gültepe Mahallesi 4+1 147 m2

Bankadan 4 + 1 147m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11675
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 147m2
Ada 7914
Parsel 40
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kalorifer
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 5
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Gültepe (Yıldıztepe) Mahallesi, Kardeşçe Sokak, Gözcü Apt. No:8 K:2 D:6 Odunpazarı/Eskişehir

Eskişehir Odunpazarı Gültepe Mahallesi 4+1 147 m2

Açıklama

Ulaşım: Halk Caddesi ile Ensözlü Sokak kesişimi referans alınarak Ensözlü sokak üzerinde 15 m ilerlendiğinde sağ kolda kesişen Halkalı Sokak'a dönülür. Sokak üzerinde 40 m ilerlendiğinde sol kolda kesişen Kardeşçe Sokak'a dönülür. Sokak üzerinde 100 m ilerlendiğinde sağ kolda, Kardeşçe Sokak ile Kılıçkaya Sokak kesişiminde köşe parselde yer alan ana taşınmaza ulaşılır. Ana taşınmazın bina girişi Kardeşçe Sokak üzerinden ve bodrum kattan sağlanmaktadır. Bölgede genel olarak yeni inşa edilen 4-5 katlı apartmanların bulunduğu ayrık nizam yapılaşma mevcuttur.

Bölgede boş arsa stoğu mevcut olup, ana taşınmazla aynı nitelikte yapılar inşa edilmektedir. Taşınmaza yakın konumda yer alan Halk Caddesi. Ali Çetinkaya Caddesi ve Millet Caddesi üzerinde günlük ihtiyaçlara yönelik işletmeler mevcuttur. Gelir düzeyi orta kesimin tercih ettiği, ulaşımı çeşitlilik arz eden bölgede, diğer kent merkezlerine belediye toplu taşıma araçları ile ulaşmak mümkündür. Alt yapının yeterli düzeyde olduğu bölgede, belediye hizmetlerinden yararlanılmaktadır.

Özellikler: Ana gayrimenkul 189,96 m2 üzerinde, bitişik nizamda betonarme yapı cinsinde, bodrum+zemin+2 normal kat+çatı katı olmak üzere toplam 5 katlı olarak inşa edilmiştir. Projesine göre ana taşınmazın bodrum katında 2 adet müşterek otopark ve bina girişi, zemin kat ve 1. normal katın her birinde ikişer adet mesken, 2. katta 1 adet mesken, 2. kat ve çatı katında ise 1 adet dubleks mesken olmak üzere ana gayrimenkulde toplam 6 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın dış cephesi ince sıva üzeri klasik dış cephe boyalıdır. Bina giriş kapısı camlı demir doğrama, merdiven ve balkon korkulukları alüminyum doğramadır. Duvarlar bina girişinin bir duvarında 1.5 m seviyesinde mermer kaplı. üzeri tavana kadar saten boyalıdır. Kat sahanlıklarında ve merdivenlerde ise duvarlar tavana kadar saten boyalıdır. Bina içerisinde tüm zeminler mermer kaplıdır. Binada doğal gaz tesisatı mevcuttur. 

209/818 arsa paylı, 2. kat, 6 nolu bağımsız bölüm, projesine göre 2. katı71 m2, çatı katı ise 73 m2 olmak üzere toplam 144 m2 alanı olup. Dubleks Mesken vasfındadır. Taşınmaz projesine göre 2. katında salon, mutfak, oda, hol, banyo ve 2 adet balkondan, çatı katında ise 3 oda, hol, banyo ve 2 adet balkondan oluşmaktadır. Projesinden farklı olarak taşınmazın çatı katındaki 2 adet olduğu görülen balkonlar. aradaki çatı panelleri kaldırmak suretiyle birleştirilmiş ve 2. katta projesinde banyo olan bölüm wc olarak düzenlenmiştir. Yapılan balkon büyütmesi sonrasında taşınmazın mevcut alanı 2. katı 71 m2 çatı katı ise 76 m2 olmak üzere toplam 147 m2'dir. Taşınmaz bina girişine göre sağda konumlanmakta olup. kuzeydoğu ve güneybatı cephelidir.
Taşınmazın giriş kapısı çelik kapı olup. iç kapıları Amerikan panel kapıdır. Pencereleri ve balkon kapıları PVC doğrama olup, camları çift camdır. Salon ve oda zeminleri  laminant parke, mutfak, hol, balkon, banyo ve wc zeminleri seramik kaplıdır. Duvarlar tüm kuru hacimlerde saten boyalı,  banyo ve wc de ise tavana kadar seramik kaplıdır. Mutfakta ahşap suntalam dolaplar ve granit tezgah, banyoda duş bataryası, ayaklı lavabo ve klozet, wc de ise tuvalettaşı ve ayaklı lavabo, katlar arası ulaşan alüminyum korkuluklu betonarme merdivenler ile sağlanmaktadır. Meskenin bir miktar tadilat ihtiyacı bulunmaktadır. Meskenin ısınması doğal gazlı kombili kalorifer ile sağlanmakta olup. hali hazırda kombi mevcut değildir. Mesken içerisinde panel radyatör kalorifer petekleri bulunmaktadır.