COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Eskişehir Odunpazarı Büyükdere Mahallesinde 277 m2 Dükkan

Bankadan 277m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12334
Metre Kare 277m2
Ada 5324
Parsel 4
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 4
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 3
Bağımsız Bölüm 5
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Büyükdere Mahallesi, Millet Caddesi, No:108 Odunpazarı/Eskişehir

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Millet Caddesi üzerinde İskanlı yeni binada, toplu taşıma araçları ile ulaşımı rahat, Vitrin cephesi yaklaşık 9,3 metre, dış kapı ve pencere aksamı alüminyum doğrama, depolu, 277 m2 DÜKKAN FIRSATI


Ulaşım: Eskişehir İli, Odunpazarı İlçesi, Büyükdere Mahallesi, Millet Caddesi, No:108 posta adresindedir. Bina dış kapı numarası Alkışlar Sokak üzerinden, 5 bağımsız bölüm numaralı depolu iş yerinin kapı numarası ise Millet Caddesi üzerinden verilmiştir. Taşınmazın açık tarifi ise, Halk Caddesi ile Millet Caddesi kesişiminden güneydoğu yönde yaklaşık 200 m Millet Caddesine devam edilir ve sağ kolda 7 dış kapı numaralı binaya ulaşılır. Bina girişi Alkışlar Sokak üzerinden olup, taşınmazın girişi Millet Caddesi üzerinden sağlanmaktadır. Son dönemlerde çevre semtlerle birlikte hızlı gelişen bölgeyi genelde alt ve orta gelir grubu yerleşim amaçlı olarak tercih etmekte olup, yakın çevresinde emsal nitelikli binalar bulunmaktadır. Planlı yapılaşmaya sahip bölgenin (yol, su, elektrik, doğalgaz, kanalizasyon) altyapısı tamamlanmıştır. Toplu taşıma araçları ile ulaşımı rahattır. Taşınmazın cephe aldığı Millet Caddesi üzerinde yaya ve ticari yoğunluk düşüktür.

Özellikler:  5 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz, binanın zemin katında, bina girişine göre ön ve arka tarafta yer alan kuzeydoğu ve güneybatı cepheli depolu iş yeridir. Konu olan gayrimenkul, onaylı mimari uygulama projesine göre yaklaşık brüt 277,00 m2 kullanım alanına sahip olup, brüt 154 m2 kullanım alanlı bodrum katta, depo hacminden, brüt 123 m2 kullanım alanlı zemin katta, iş yeri ve wc hacimlerinden oluşmaktadır. Dışarıdan yapılan incelemelerde dış kapı ve pencere aksamı alüminyum doğramadır. Vitrin cephesi yaklaşık 9,3 m olup, iş yeri girişi Millet Caddesi üzerinden kuzeydoğu cephe zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır.

Taşınmazın yer aldığı bina 156,00 m2 alana sahip, 5324 ada 4 parsel üzerinde, betonarme karkas sistemde, bitişik nizamda, 3/B yapı sınıfında, 1 bodrum + zemin + 2 normal + çatı katlı olarak inşa edilmiştir. Yapının dış cepheleri normal dış cephe boyalıdır. Bina girişi Alkışlar Sokak cephe hattına göre ön taraf güneybatı cephe zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Kat irtifakına esas mimari projesine göre binanın, 1. Bodrum katında, 5 nolu iş yerine ait depo, zemin katında, bina girişi ve 5 bağımsız bölüm numaralı depolu iş yeri, 1. Normal katında, 1 ve 2 bağımsız bölüm numaralı meskenler, 2. Normal+çatı katında, 3 ve 4 bağımsız bölüm numaralı dubleks meskenler olmak üzere toplam 5 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binadaki doluluk oranı %100 civarında olup, çevre düzenlemesi tamamlanmıştır.

Not: 14/04/2016 tarihli Yapı Kullanım İzin Belgesi bulunmaktadır.