COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Eskişehir Çamlıca Mahallesinde 100m2 3+1 Dubleks Daire

Bankadan 3 + 1 100m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 9346
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 100m2
Ada 9297
Parsel 24
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 10

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Eskişehir İli, Tepebaşı İlçesi, Çamlıca Mahallesi, Tahta Sokak, Essam Apt.,No:2/10 posta adreslidir.

Eskişehir Çamlıca Mahallesinde 100m2 3+1 Dubleks Daire

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz Eskişehir İli, Tepebaşı İlçesi, Çamlıca Mahallesi, Tahta Sokak, Essam Apt.,No:2/10 posta adreslidir. Taşınmaza ulaşım için Tepebaşı ilçesinin ana arterlerinden olan Eskişehir-Bursa çevre yolu üzerinden güneybatı istikametinde ilerlerken sağ tarafta bulunan Anadolu Üniversitesini geçtikten sonra aynı istikamet doğrultusunda yaklaşık 1 km ilerledikten sonra Neo Alışveriş Merkezi geçtikten hemen sonra 3072.Sokağına girilir. Bu sokak üzerinden güneybatı istikametinde ilerlerken sokağının sonundan sola dönülüp Ertuğrulgazi Caddesine girilir. Bu cadde üzerinden güney istikametinde ilerlerken bu caddeyi dik kesen Tahta Sokak ile köşe başında bulunan Essam Apartmanı dış kapı numarası 2 olan binanın 2 ve çatı katında yer alan 10 bb.nolu dubleks meskendir. Bölgeye ulaşım merkezden kalkan otobüsler ya da özel araç ile mümkündür.

Özellikler: 2.Kat 10 bb. Nolu Dubleks Mesken; Bina girişine göre sağ yan tarafta, asansör ve merdiven ile çıkınca sol tarafta kalmakta olan mesken konum olarak doğu yönüne cephelidir. Taşınmazın alt kat yaklaşık 39 m2 brüt kullanım alanlı, üst kat yaklaşık 61 m2 brüt kullanım alanlı olmak üzere toplam kapalı alan  100 m2`dir. Taşınmazın alt katında; salon, mutfak ve hol bölümleri üst katında ise 3 oda, banyo ve hol bölümlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. Halihazırda boş konumdadır.

Taşınmazın bulunduğu bina 330 m2 yüz ölçümlü arsa üzerine, betonarme yapı cinsinde, bitişik nizam tarzında bodrum, zemin, 2.normal ve çatı katlı olarak inşa edilmiştir. Taşınmaz binanın bodrum katında 12 bb.nolu mesken, kapalı otopark, enerji odası ve bina girişi olup zemin katında; 1 ,2 ve 3 bb. nolu meskenler, 1.katında; 4,5 ve 6 bb. nolu meskenler, 2.katında; 7,8,9,10 ve 11 bb. nolu dubleks meskenler olmak üzere binada toplam 12 adet bb. bulunmaktadır. Bina girişi bodrum kat hizasından olup, Tahta Sokak üzerinden güney cephesinden yapılmaktadır. Girişinde ve ortak alanlarının yer döşemeleri mermer kaplamalı duvarlar plastik boyalıdır. Bina giriş kapısı demir doğramalı olup korkuluklar alüminyum doğramalıdır. Binanın dış cephesi dış cephe boyalıdır. Binanın ısınma sistemi doğalgazlı/kombilidir. Binada kapalı otopark ve asansör mevcuttur.

Not: 31/08/2016 tarihli İskanı bulunmaktadır.