1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Esenyurt Necip Fazıl Kısakürek Mahallesi Star Towers'ta 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 113m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 13303
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 113m2
Ada 427
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 22
Bulunduğu Kat 10
Bağımsız Bölüm B1 27

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İstanbul İli, Esenyurt İlçesi, Kıraç mah. (Necip Fazıl Kısakürek), Ankakuşu sok., Star Towers Sitesi, B1 Blok, 10. kat, Bağımsız Bölüm no:27

Açıklama

Özellikler: B1 Blok 27 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz; binanın 10. normal katında bulunmakta olup bina girişine göre solda önde kalmaktadır. Esenyurt Tapu Müdürlüğündeki mimari projesine göre; 3 oda, salon+mutfak nişi, banyo, balkon ve antre hacimlerinden ibaret olup yaklaşık 113 m2 brüt alanlıdır. 

427 ada 3 parsel sayılı 20.757,16m2 alanlı `BEŞ BLOK BETONARME BİNA ÇARŞI VE ARSASI` vasıflı ana taşınmaz üzerinde Kat mülkiyet tesisli betonarme yapı tarzında, 5/A yapı grubunda inşa edilmiş A1,A2,A3,B1 ve B2 bloklarından oluşan ve Star Towers olarak adlandırılan binalar bulunmaktadır. Konu taşınmazların yer aldığı B1 Bloğu 3B+ZK+22NK`tan ibarettir. Esenyurt Tapu Müdürlüğü`nde incelenen mimari projesine göre 3.bodrum katta binalara ait depolar ve otopark, 2.bodrum katta;market depo, mağazalar, 1. bodrum katta; market ofis, home ofis, Zemin katta A.V.M`ler, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19,20,21,22 bağımsız bölüm no.lu mağazalar, Blokların altında yer alan A.V.M nedeniyle her blokta konut katları 4.katta başlamaktadır. 4.NK;1,2,3 ve 4 bb no.lu,daireler, 5.NK; 5,6,7 ve 8 bb nolu daireler ... 22.NK; 69,70,71 ve 72 bbnolu daireler olmak üzere B1 blok toplam 72 bağımsız bölümden oluşmaktadır. Binada 3 asansör, yangın merdiveni bulunmaktadır. Bina dışcephesi boyalı, giriş kapısı alüminyum cam doğramadır. Bina girişi 1. bodrum kattan doğu cepheden sağlanmaktadır.

Ulaşım: Esenyurt Devlet Hastanesi önünden Kıraç Esenyurt yolu üzerinden Kuzey yönüne doğru yaklaşık 1.5km gidilince sol tarafta değerleme konusu taşınmazın yer aldığı Star Towers sitesine ulaşılır.Ulaşım, toplu taşıma ve özel araçlar ile sağlanmaktadır.

Not: 09.11. 2015 tarih 2015/17881 sayılı Yapı Kullanma İzin Belgesi` bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.