COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Esenyurt Çınar Mahallesinde 1+1 İskanlı Dubleks Daire

Bankadan 1 + 1 82m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15322
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 82m2
Ada 2602
Parsel 7
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 23/02/2015
Ruhsat Tarihi 04/03/2014
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Çınar Mahallesi 1471 Sokak, No:10, D:2, Esenyurt / İstanbul

Açıklama

Özellikler: 

Bodrum katta yer alan 2 numaralı mesken vasıflı taşınmaz; bina girişine göre sağ cephede yer almaktadır. Taşınmaz tapu kayıtlarında mesken vasıflı olmasına rağmen onaylı mimari projesine göre ters dubleks daire şeklinde bodrum kat ve zemin katta konumlu olup ; daire girişi zemin kattan sağlanmaktadır Mimari projesine göre zemin katı; hol, wc, banyo, mutfak, salon, 1 adet yatak odası mahallerinden oluşmakta olup, yaklaşık brüt; 45 m2 kullanım alanlıdır. Bodrum katı projesine göre; hol, wc, 2 adet oda mahallerinden oluşmakta olup, yaklaşık brüt 37 m2 alanlıdır. Konu taşınmaz toplam brüt 82 m2 alanlıdır. Bağımsız bölümde şube bilgisi dahilinde dışarıdan ekspertiz yapıldığı için iç özellikleri ve projeye uygunluğu tespit edilememiştir.

Taşınmazın yer aldığı 2602 ada 7 parsel sayılı ana gayrimenkul üzerinde betonarme karkas yapı tarzında bitişik nizamda inşa edilmiş bina bulunmaktadır. Bina mimari projesine göre; bodrum + zemin + 4 normal kat olmak üzere toplam 6 kattan oluşmaktadır. İncelenen mimari projesine göre 1.Bodrum katta; 2 adet daire, Zemin katta; 1 adet daire , 4 normal katın herbirinde 2`şer adet daire olmak üzere toplam 11 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Taşınmazın bulunduğu binanın giriş yönü vaziyet planı üzerinde belirtilmiş olup 1471 Sokak üzerinden verilmiş olduğu tespit edilmiştir. Bina dış cephesi yalıtımlı dış cephe boyalı, giriş kapısı çelik doğrama, merdiven basamakları ve sahanlıkları mermer kaplamadır.  

Ulaşım:

 T

aşınmaz; İstanbul İli, Esenyurt İlçesi, Çınar Mahallesi, 1471 Sokak, No: 10 D:2 posta adresinde bulunmaktadır. Taşınmazın yer aldığı 2602 ada 7 parsel Erzurum Kongre Caddesini kesen 1471.Sokak üzerinde ara parsel olarak konumlandırılmış olup, çevresi konut fonksiyonlu gelişmiştir. Bölge orta düzey gelir grubunun ikamet ettiği yerleşim yeridir. Söz konusu taşınmaz ve çevresindeki yapılar bitişik nizamdır. Taşınmazın yakın çevresindeki yapılar şunlardır; Hacı Kamer Tosun Cami, Fiyaka Esenşehir Sitesi, Örnek ilkokulu`dur. Ulaşım; Erzurum Kongre Caddesi üzerinden özel ve toplu taşıma araçları ile sağlanmaktadır. 

Not:  23.02.2015 tarihli yapı kullanma izin belgesi (iskan) ve  04.03.2014 tarih 2014/5307 sayılı yeni yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.