COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Erzurum Yakutiye Ömer Nasuhi Bilmen Mahallesi'nde Kurumsal Kiracılı 500 m2 Dükkan

Sahibinden 500m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 15480
Metre Kare 500m2
Ada 5869
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 3
Isıtma Sistemi Diğer
Kat Sayısı 7
Bağımsız Bölüm 1
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Ömer Nasuhi Bilmen mah. Mustafa Durmaz Pınar sk. 1/3 A Yakutiye/Erzurum 249886010

>

Uzman Görüşü

Taşınmazın iskanlı olması, 7/24 özel polis koruması altında olması, kurumsal kiracılara sahip olması, 5+5 yıllık kira sözleşmesinin bulunması ve kiracının 2038 yılına kadar kalmayı garanti etmiş olması, amorti süresinin kısa olması taşınmazın avantajlarıdır. 

Açıklama

MERKEZİ KONUMDA YÜKSEK KİRA GETİRİLİ BRÜT 500 M2 DÜKKAN 

Özellikler: Taşınmaz Erzurum Yakutiye İstasyon Mahallesi'nde yer almaktadır. C Blok 1 nolu bağımsız bölümdür.  Dükkan düz girişe sahip olup, bankaların lojistik ve güvenlik hizmetleri için kurulan Denizbank, Finansbank ve TEB ortak teşebbüsünde kiradadır.  Taşınmazın içinde garaj elektronik cihaz vb ekipmanlar mevcuttur. 7/24 özel polis koruması altındadır.

Not:  2018 yılında 5+5 yıllık kira sözleşmesi yıllık kira sözleşmesi yapılmıştır, kiracı 2038 yılına kadar kalmayı garanti etmektedir.2021 yılı net kirası 140.000 TL olup, yıllık kira peşin alınır. Taşınmazın yoldan girişi vardır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.