1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Erzurum Yakutiye Muratpaşa Mahallesi'nde 4+2 Dubleks Daire

Bankadan 4 + 2 174m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16169
Oda Sayısı 4 + 2
Metre Kare 174m2
Ada 5611
Parsel 5
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 16
Kat Sayısı 7
Bulunduğu Kat 7
Bağımsız Bölüm 43

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

MURATPAŞA MAHALLESİ ÇIRÇIR CAMİ SOKAK GENÇLER APARTMANI NO: 9 / 34 YAKUTİYE / ERZURUM

Uzman Görüşü

Taşınmazın merkezi konumda oluşu ve ulaşımının kolay oluşu avantajıdır.

Açıklama

Portföyü %1,29 oranlı konut, %1,40 oranlı işyeri ve arsa kâr oranı avantajıyla teklif vererek avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: Taşınmaz mahallen : 308 m2 (188 m2 teras kat + 120 m2 çatı katı) Projesinde : 174 m2 ( 97 m2 teras kat + 77 m2 çatı katı) * Taşınmazın projesinde, kullanımı taşınmazın tasarrufunda olan ancak kapalı brüt alana dahil edilmemiş 91 m2 büyüklüğünde teras hacmi yer almaktadır. Taşınmaz 4 oda , 2 salon, 2 mutfak ve 2 banyo hacimlerinden oluşmaktadır. Bina giriş yönüne göre sol arka cephede yer almaktadır. Kapı doğramaları ahşap, pencere doğramaları PVC dir.  Antre-Salon-Odalar-Mutfak: zemini laminant parke, duvarları saten boya, tavanı ise tavan boyası ahşaptan oluşmaktadır. Banyo, WC zemini seramik, duvar seramik,  tavanı ise tavan boyası ahşaptan oluşmaktadır. 

Ana gayrimenkul; 1.bodrum + 2. bodrum + zemin + 7 normal + teras kat + çatı arası katlarından oluşan Gençler Apartmanı’ dır. Bina, site içerisinde konumlu değildir. Basamak ve sahanlıklar seramik kaplamalı, duvarlar ve tavan alçı sıvalı ve plastik boyalı, merdiven korkulukları ve bina giriş kapısı demir doğramalıdır. 2.Bodrum kat : 1 adet depo + Ortak kullanım alanı 1.Bodrum Kat :1 adet depo Zemin Kat: 5 adet asma katlı dükkan 1.Kat: 1 adet işyeri 2.Kat: 1 adet işyeri 3.Kat: 7 adet mesken 4,5,6,7. Katlar: 6 şar adet mesken Teras Kat: 6 adet dubleks mesken (TOPLAM: 46 adet bağımsız bölüm). Bİnada asansör bulunmaktadır. 

Ulaşım: Erzurum İli, Yakutiye İlçesi, Muratpaşa Mahallesi, Çırçır Cami Sokak, Bina No: 9, Gençler Apartmanı, Kat: Teras, İç Kapı No: 34 adresinde konumlanmaktadır. Taşınmaza ulaşım şehir merkezi güzergahlı toplu ulaşım araçları ile kolayca sağlanabilmektedir.


Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.