COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Elazığ Cumhuriyet Mahallesi Kalp City Sitesinde 4+1 Dubleks Daire

Bankadan 4 + 1 265m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 13775
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 265m2
Ada 2222
Parsel 7
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 12
Kat Sayısı 7
Ruhsat Tarihi 21/07/2008
Bulunduğu Kat 7
Bağımsız Bölüm E Blok 17

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Cumhuriyet Mahallesi, 170. Sokak No: 22e, Kalp City Sitesi, E Blok, K:7, D: 17 Bb: 17

Açıklama

Gayrimenkul no: 100816332

Özellikler: Taşınmaz projesine göre 7.normal katı salon, 3 adet oda, hol, duş, antre, 2 balkon, kahvaltı bölümü, mutfak hacimlerinden oluşmakta olup yaklaşık brüt 220 m2, çatı katı oda ve wc hacimlerinden oluşmakta olup yaklaşık brüt 45 m2 kapalı alan+112 m2 teras alanına sahiptir. Taşınmaz projesine göre toplam brüt 265 m2 kapalı alan+112 m2 teras alanlıdır.
Taşınmazın konumlu olduğu site a, b, c, d, e, f, g ve h bloklar olmak üzere 8 adet blok olarak projelendirilmiş ancak sadece a, e ve f blok olarak 3 adet blok inşa edilmiştir. (b, c, d, g ve h bloklar inşa edilmemitir) taşınmaz, parselin güneybatı köşesindeki e blokta yer almaktadır. E blok, 2 bodrum+zemin+7 normal kat + çatı kattan ibarettir. 2. Bodrum katta sığınak, 1 ile 2 bb nolu ters dubleks meskenlere ait eklentiler ve bina girişi, 1. Bodrum katta sığınak ve 2 adet ters dubleks mesken, zemin ve normal katların her birinde 2şer adet daire olmak üzere toplam 18 b.b. bulunmaktadır. Blok girişi ön (güneybatı) cephenin sağ orta aksından ve 2. Bodrum kat seviyesindendir.

Ulaşım: Cumhuriyet Mahallesi, 170. Sokak No: 22e, Kalp City Sitesi, E Blok, K:7, D: 17 Merkez/Elazığ Posta Adresinde Konumlu 17 B.B. Numaralı Dubleks Meskendir.

Not: 21.07.2008 tarihli yapı ruhsatı ve 02.02.2011 Tadilat ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.