Edirne Uzunköprü Muradiye Camii Mahallesinde 222 m2 Dükkan

Bankadan 222m2

Özellikler

Tapu no 9895
Pafta 35
Ada 106
Parsel 5
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 32
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 3
Bağımsız Bölüm 6,7,8,9
Bulunduğu Kat -1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Muradiye Camii Mahallesi, Kurtuluş Caddesi, İstanbul Pasajı, No:18, Bodrum Kat, No:B01‐B02‐B03‐B04‐B06‐B07 (6‐7‐8‐9 no.lu iş yerleri UZUNKÖPRÜ/EDİRNE

Edirne Uzunköprü Muradiye Camii Mahallesinde 222 m2 Dükkan

Açıklama

Ulaşım: Edirne İli, Uzunköprü İlçesi, Muradiye Camii Mahallesi, Kurtuluş Caddesi, İstanbul Pasajı, No:18, Bodrum Kat, 2 bağımsız bölüm numaralı iş yerleridir. Taşınmaz Uzunköprü ilçe merkezinde konumlu olup, açık tarifi; Eski otogar önünden, Bankalar caddesine girilir, 250m ilerlendikten sonra solda Kurtuluş caddesine girilir ve 50m ilerlendikten sonra sağda taşınmazların bulunduğu binaya ulaşılmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde Bankalar, Muradiye Camii ve Sosyal alanlar bulunmaktadır. Bölgeye özel araç ve toplu taşıma araçları ile kolaylıkla ulaşım sağlanabilmektedir.

Özellikler:6, 7, 8 ve 9 nolu bağımsız bölümler mahallinde birleştirilerek tek hacimli işyeri olarak kullanılmaktadır. 6, 7, 8 ve 9 nolu dükkanların ön kısımlarında yer alan vitrinin gezinti koridorunun yaklaşık 47 m2 lik kısmının mahallinde bu dükkanlara katılmıştır.

6 bağımsız bölüm nolu taşınmaz binanın, bodrum katında, merdiven inişine göre sağda arkada konumludur. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre yaklaşık brüt 63m2 alana sahip olup, tek mahal iş yerinden ibarettir. Taşınmazın giriş kapısı ve camekanları demir doğramadır. Taşınmazın pasaj holüne yaklaşık 2,5m cephesi bulunmaktadır.

7 bağımsız bölüm nolu taşınmaz binanın, bodrum katında, merdiven inişine göre sağda arkada konumludur. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre yaklaşık brüt 28m2 alana sahip olup, tek mahal iş yerinden ibarettir. Taşınmazın giriş kapısı ve camekanları demir doğramadır. Taşınmazın pasaj holüne yaklaşık 5,20 cephesi bulunmaktadır.

8 bağımsız bölüm nolu taşınmaz binanın, bodrum ka nda, merdiven inişine göre sağda arkada konumludur. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre yaklaşık brüt 43m2 alana sahip olup, tek mahal iş yerinden ibare r. Taşınmazın giriş kapısı ve camekanları demir doğramadır. Taşınmazın pasaj holüne yaklaşık 7,0m cephesi bulunmaktadır.

9 bağımsız bölüm nolu taşınmaz binanın, bodrum ka nda, merdiven inişine göre arkada konumludur. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre yaklaşık brüt 41m2 alana sahip olup, tek mahal iş yerinden ibare r. Taşınmazın giriş kapısı ve camekanları demir doğramadır. Taşınmazın pasaj holüne yaklaşık 4,5m cephesi bulunmaktadır.

İş yerlerinin bulunduğu 106 ada, 5 parsel üzerinde; Bitişik nizamda, betonarme yapı tarzında inşa edilmiş olan bodrum+zemin+3 normal kattan ibaret bina bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu binanın Tapu Müdürlüğü arşivinde kat irtifakı projesi bulunmakta, belediyede projesi bulunmamaktadır. Ana gayrimenkul kat irtifakı projesi ve mahallen, Bodrum+Zemin+3 normal katlı olup bodrum katında; 12 adet dükkan ve kalorifer dairesi, zemin katta; 26 adet dükkan, 1. Katta; 21 adet dükkan, 2 ve 3. Normal katlarda ise 5’er adet mesken olmak üzere toplam 69 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın dışı dış cephe boyalı olup pasajın Kurtuluş Caddesi ve Sakarya sokaktan olmak üzere 2 adet girişi bulunmaktadır. Pasaj girişleri zemin kattan sağlanmakta ve giriş kapıları demir doğramadır. Pasaj içi holler, merdiven ve sahanlıkları parça mermer kaplı, korkulukları demir doğramadır.

Not: 12/12/1986 tarihli Yapı kullanma izin (İskan) belgesi vardır.