Edirne Uzunköprü Muradiye Camii Mahallesinde 21 m2 Dükkan

Bankadan 21m2

Özellikler

Tapu no 9892
Pafta 35
Ada 106
Parsel 5
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 32
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 3
Bağımsız Bölüm 3
Bulunduğu Kat -1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Muradiye Camii Mahallesi, Kurtuluş Caddesi, İstanbul Pasajı, No:18, UZUNKÖPRÜ/EDİRNE

Edirne Uzunköprü Muradiye Camii Mahallesinde 21 m2 Dükkan

Açıklama

Ulaşım: Edirne İli, Uzunköprü İlçesi, Muradiye Camii Mahallesi, Kurtuluş Caddesi, İstanbul Pasajı, No:18, Bodrum Kat, 3 bağımsız bölüm numaralı iş yerleridir. Taşınmaz Uzunköprü ilçe merkezinde konumlu olup, açık tarifi; Eski otogar önünden, Bankalar caddesine girilir, 250m ilerlendikten sonra solda Kurtuluş caddesine girilir ve 50m ilerlendikten sonra sağda taşınmazların bulunduğu binaya ulaşılmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde Bankalar, Muradiye Camii ve Sosyal alanlar bulunmaktadır. Bölgeye özel araç ve toplu taşıma araçları ile kolaylıkla ulaşım sağlanabilmektedir.

Özellikler: 3 bağımsız bölüm nolu taşınmaz binanın, bodrum katında, merdiven inişine göre sağda konumludur. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre yaklaşık brüt 21m² alana sahip olup, tek mahal iş yerinden ibarettir. Taşınmazın giriş kapısı ve camekanları demir doğramadır. Taşınmazın pasaj holüne yaklaşık 3,2m cephesi bulunmaktadır.

İş yerlerinin bulunduğu 106 ada, 5 parsel üzerinde; Bitişik nizamda, betonarme yapı tarzında inşaa edilmiş olan bodrum+zemin+3 normal kattan ibaret bina bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu binanın Tapu Müdürlüğü arşivinde kat irtifakı projesi bulunmakta, belediyede projesi bulunmamaktadır. Ana gayrimenkul kat irtifakı projesi ve mahallen, Bodrum+Zemin+3 normal katlı olup bodrum katında; 12 adet dükkan ve kalorifer dairesi, zemin katta; 26 adet dükkan, 1. Katta; 21 adet dükkan, 2 ve 3. Normal katlarda ise 5’er adet mesken olmak üzere toplam 69 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın dışı dış cephe boyalı olup pasajın Kurtuluş Caddesi ve Sakarya sokaktan olmak üzere 2 adet girişi bulunmaktadır. Pasaj girişleri zemin kattan sağlanmakta ve giriş kapıları demir doğramadır. Pasaj içi holler, merdiven ve sahanlıkları parça mermer kaplı, korkulukları demir doğramadır.

Not: 12/12/1986 tarihli İskanı vardır.