COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Edirne Uzunköprü Mesçit Mahallesi 3+1 115 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 115m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 13823
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 115m2
Ada 150
Parsel 19
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 31
Kat Sayısı 2
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Mesçit Mahallesi, Kumbaba Sok., No:48/3, Uzunköprü/EDİRNE

Açıklama

Özellikler:  2. normal kat 3 BB nolu konut onaylı mimari projesinde ve mahallinde 1. normal katta, tüm katta yer almaktadır. Konu taşınmaz onaylı mimari projesinde 3 adet oda, salon, antre, mutfak, banyo, wc ve 2 adet balkon hacimlerinden oluşmakta olup brüt 105 m2 alanlıdır. Mahallinde yapılan incelemelerde taşınmazın WC hacminin kaldırılarak bu bölümün bitişiğindeki misafir odası hacmine dahil edildiği, misafir odası hacminin 2 aksı üzerindeki dış duvarın 1,60 cm ötelenerek bu bölümde yaklaşık 10 m² büyütülerek toplam 115 m² alanlı olduğu tespit edilmiştir. Taşınmazın zeminleri ıslak hacimlerde seramik kaplı, diğer hacimlerde laminant parke kaplı, duvarlar banyo hacminde tavana kadar fayans kaplı, balkon hacimlerinde dış cephe boyası ile boyalı, diğer hacimlerde plastik boyalıdır.Taşınmazın banyo hacminde duşakabin, lavabo ve klozet, mutfak hacminde MDFden mamul mutfak dolapları ve granit tezgah bulunmaktadır. Taşınmazın pencere doğramaları PVCden mamul, iç kapıları panel kapı, dış kapısı çelik kapıdır. Taşınmazda ısınma katı yakıtlı merkezi kalorifer sistemi ile sağlanmaktadır. Taşınmaz halihazırda malik tarafından mesken olarak kullanılmaktadır.

Taşınmazın içinde bulunduğu bina Edirne İli, Uzunköprü İlçesi, Mesçit Mahallesinde konumlu 197,39 m² yüzölçümlü, geometrik olarak çokgen formda, topoğrafik olarak düz yapıdaki 150 ada 19 parselde konumludur. Ana taşınmaz onaylı mimari projesinde ve mahallinde zemin + 2 normal katlı olmak üzere toplam 3 katlı olarak inşa edilmiştir. Bina zemin katında bina girişi ve 1 adet mesken, 1. ile 2. normal katlarda birer(1) adet mesken olmak üzere toplam 3 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Bina girişi onaylı mimari projesinde ve mahallinde zemin kat seviyesinden, Kumbaba Sokak üzerinden ve doğu cepheden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi dış cephe boyası ile boyalı, giriş kapısı camlı demir doğramadan mamuldür. Bina giriş zemini, kat sahanlıkları, merdiven basamak ve rıhtları mozaik kaplama, duvarları plastik boyalı, merdiven trabzanları demir malzemeden mamuldür. Binanın çatısı henüz kapatılmamış durumdadır.

Ulaşım:  Uzunköprü Şehir Merkezi ana arterlerinden olan 19 Mayıs Caddesü üzerinde güney istikametinde ilerlerken Gazi Turhan Ortaokulu önünden itibaren yaklaşık 300 metre ilerledikten sonra sağ ileri Kumbaba Sokağa girilir. Dairenin içinde bulunduğu ana taşınmaz bu sokakta yaklaşık 200 metre ileride sağda yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım özel araçlarla ve toplu taşıma araçlarıyla rahatlıkla sağlanabilmektedir.

Not: 09.03.2016/67- 2. normal kat 3 BB nolu taşınmaz için alınmış yapı kullanma izin belgesi bulunmaktadır.