1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Edirne Lalapaşa Merkez Mahallesi'nde Konut İmarlı Arsa

Sahibinden 329m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 18046
Metre Kare 329m2
Ada 87
Parsel 8
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
Emsal 0.30

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Edirne Lalapaşa Merkez Mahallesi 87 ada 8 parsel

Açıklama

Özellikler:  Edirne Lalapaşa ilçesi Merkez Mahallesi'nde yer alan 329,55 m2 3 katlı konut imarlı ARSA vasıflı 87 ada 8 parseldir. Merkez Mahallesi'ne yaklaşık 1 km mesafededir. 

Not: Emsal 0,30'tur. 3 katlı konut imarı vardır, güncel yapılaşma durumunu ve detaylarını ilgili belediyeden öğrenebilirsiniz. Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.