COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Edirne Keşan Beykent Mahallesinde 80 m2 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 80m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 9515
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 80m2
Ada 143
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 11
Bulunduğu Kat 9
Bağımsız Bölüm E 40

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

BEYKENT Mah. ATATÜRK Cad. SARAL CİTY Sit. E BLOK Apt. No: 143 /5 / 40 KEŞAN / EDİRNE

Edirne Keşan Beykent Mahallesinde 80 m2 2+1 Daire

Açıklama

Ulaşım: Bölgenin ana arterlerinden olan İstanbul-­Edirne E5 karayolu üzerinden batı istikametinde ilerlenirken Dörtyol Kavşağından batı (İpsala) yönde yaklaşık 2950 metre ilerlenir ve sağa kuzeybatı yönünde Meriç Yoluna girilir. Bu yol üzerinde yaklaşık 3400 metre ilerlenir ve taşınmazın sitesine ulaşılır. L blok 29 No.lu bağımsız bölüm Güney ve Doğu cephede yer almaktadır. Site SARAL CİTY olarak anılmakta olup, yakın çevresinde Beğendik Toki Konutları ve tarla nitelikli boş taşınmazlar mevcuttur. Her türlü altyapı hizmeti belediye tarafından karşılanmaktadır. Sosyal donatı alanları yeterli seviyededir. Bölgeden kentin diğer bölgelerine ulaşım toplu taşıma araçlarıyla sağlanmaktadır.
Özellikler: E blok 40 Nolu bağımsız bölüm, zemin kattan ve Batı cepheden olan bina girişine göre, 9. katta sağ ön konumda yer almaktadır. Taşınmaz Güney ve Batı yönlere cephelidir. Brüt 80 m2 alana sahip olan gayrimenkul, 2 oda, salon, mutfak, balkon, banyo, wc ve hol hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın mahallinde içerisine girilemediğinden, iç malzeme özellikleri bilinememektedir.
Taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkul 37.481,64 m² alanlı 143 ada 1 parselde 4/A yapı grubunda ve betonarme olarak inşa edilmiş 11 bloktan oluşmaktadır. Sitede otopark, kamelya,aqua park, yüzme havuzu, çocuk parkı, kafeterya vb. ortak kullanım alanları olup bahçe ve çevre düzenlemesi tamamlanmıştır. 40 
bağımsız bölüm numaralı taşınmazın bulunduğu E blok bodrum, zemin ve 11 normal kattan ibaret olup bodrum kat ortak mahal,zemin katta 4 daire, diğer normal katlarda 4 daire olmak üzere toplam 48 bağımsız bölümden oluşmaktadır. Blokların dış cephe kaplaması mantolama üzeri plastik boya olan binanın girişinde, merdiven ve sahanlıklarında yer döşemesi mermer, duvarları plastik boya‘dır. Binada 2 adet asansör mevcuttur. Çatı tipleri ahşap oturtma çatı üzeri kiremittir. 
Not: 02.02.2012 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.