COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Edirne Keşan Aşağızaferiye Mahallesinde 3+2 110 m2 Natamam Dubleks Daire

Bankadan 3 + 2 110m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12510
Oda Sayısı 3 + 2
Metre Kare 110m2
Ada 618
Parsel 197
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 2
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 11

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Edirne İli Keşan İlçesi Aşağızaferiye Mahallesi Mithat Gücüyeter Caddesi Bina No: 10 Kat:3+Çatı kat Daire:11

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Keşan Lisesi,TMO Ajans Müdürlüğü, Atatürk Stadı ve Rasim Ergene Parkı yakın, toplu taşıma araçlarıyla ulaşım çok rahat, pencereleri PVC doğrama,katı yakıtlı merkezi kalorifer, kapalı otopark ve asansörlü, YENİ BİNADA, 3 oda salon 110.00 m2 + ilaveten açık teraslı SON KAT DUBLEKS
Özellikler:
Taşınmaz "Dubleks Mesken" nitelikli 11 nolu bağımsız bölümdür. Binaya girişi zemin katından ve kuzey yönden sağlanmakta olup, taşınmaz giriş cephesinden bakıldığında, binanın 3. normal ve çatı katında konumlanmakta ve kuzey ve batı yönlerine cephelidir. Taşınmaz 3. Normal katta; antre, 2 oda, salon, mutfak, ve wc hacimlerinden oluşmakta olup brüt 72 m2, çatı katında; 2 oda, salon, duş ve teras hacimlerinden oluşmakta olup brüt 38 m2 kapalı alan + 8 m2 teras alanlıdır. Taşınmaz brüt 110 m2 kapalı alan + 8 m2 teras alanına sahiptir. Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir.
Ana taşınmaz 449 m2 yüz ölçüme sahip 618 ada 197 parsel 
üzerinde ayrık nizamda betonarme karkas yapı türünde, bodrum+zemin+3 normal kat+ çatı katı olmak üzere toplam 5 kat olarak inşa edilmiştir. Binanın bodrum katında kapalı otopark, enerji odası ve kazan dairesi bulunmaktadır.Zemin kat ve 1.ve 2. Normal katların her birinde 3'er adet mesken, 3. normal katta 1 adet mesken ve 2 adet dubleks mesken olmak üzere binada tamamı mesken nitelikli toplam 12 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi zemin kattan ve kuzey yönünden sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi bir bölümü mantolama üzeri akrilik dış cephe boyalı, bir bölümü ise henüz tamamlanmamış olup pencereleri PVC doğramadır. Bina dış kapısı henüz takılı değildir. 
Ulaşım: Taşınmaza ulaşım, Prof. Dr Muammer Aksoy Caddesi, Eski Bolu Caddesi, Ahmet Gücüyener 
Caddesi ve Namık Kemal Caddesinin kesiştiği ada şeklindeki döner kavşaktan Eski Bolu Caddesine dönülür. Bu cadde üzerinde kuzey istikametinde ~75 m ilerlendiğinde sol kolda bulunan Mithat Gücüyeter Caddesine dönüş yapılır. Akabinde bu cadde üzerinde batı yönlü ~70 m ilerlenir ve ilk sağ tarafata yer alan parselde konumludur.
Not: 13.08.2014 tarih, 151 sayılı Yeni 
Yapı Ruhsatı bulunmaktadır. Yaklaşık % 70,10 oranında inşaat seviyesine sahiptir. Satıcının inşaatın tamamlanacağı yönünde herhangi bir taahhüt bulunmamaktadır. Verilen teklif mevcut inşaat durumuna göre olup, ileride inşaat şirketinin talep edeceği masraflar doğabilir.