0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Edirne Havsa Varoş Mahallesi'nde 5.974 m2 Ticari İmarlı Arazi

Şirketten 5974m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19539
Metre Kare:
5974m2
Ada:
295
Parsel:
6
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
1/1
TAKS:
-
Emsal:
0.60

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Varoş Mahallesi Telleraltı Mevkii 295 ada 6 parsel Havsa/Edirne

Açıklama

TİCARİ İMARLI, AKARYAKIT İSTASYON YAPIMINA UYGUN KADASTRAL YOLA CEPHELİ YATIRIMLIK ARAZİ

Özellikler: Söz konusu taşınmaz Edirne ili, Havsa ilçesi Varoş mahallesi 295 ada 6 parselde yer almaktadır. Taşınmaz TARLA vasıflı olup 5.974,96 m2 yüzölçümüne sahiptir, geometrik olarak dikdörtgen formuna sahiptir. Taşınmazın kadastral yola cephesi mevcuttur. 

Alınan şifahi bilgiye göre; taşınmaz 0.60 emsal ile akaryakıt istasyon yapımına uygundur. 

Not: Teklif vermeden önce taşınmazın güncel imar bilgilerinin, yapılaşma şartlarının, parselin terklerinin teyit edilmesi önerilir, alıcı mevcut haliyle satın almayı kabul eder. 

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.