Depremden etkilenen 10 ilde, benzer felaketlerin önüne geçebilmek adına tüm gayrimenkulleri inceleterek satışa sunuyoruz
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Düzce Yığılca Hacılar 'da Hisseli 2 Katlı Bina Ve Arsası

Şirketten 300m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
22444
Metre Kare:
300m2
Ada:
208
Parsel:
13
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
1/2
Isıtma Sistemi:
Diğer
Bina Yaşı:
20
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Hacılar Köyü, Aşağı Mahalle Mevkii, No:26-26/A 208 Ada 13 Parsel Yığılca/DÜZCE

Açıklama

Özellikler: Düzce İli, Yığılca İlçesi, Hacılar Köyü, Aşağı Mahalle Mevkii 208 ada 13 parseldir. 208 ada 13 parsel nolu taşınmaz; 583,77 m2 yüzölçümlü olup, " BETONARME 2 KATLI BİNA VE ARSASI" vasfı ile kayıtlıdır. Geometrik olarak herhangi bir forma sahip olmayan taşınmaz, topografik olarak az eğimli bir arazi yapısına sahiptir. Taşınmazın güney yönde yer alan kadastro yoluna cephesi bulunmakta olup, sınırları tel örgülerle belirgindir. Parsel üzerinde mahalde yapılan incelemede 2 katlı betonarme mesken yapısı, tek katlı yığma müştemilat yapısı bulunmaktadır. Söz konusu yapılara ait herhangi bir resmi evrak dosyası olmadığı bilgisi alınmış olup, mevcut yapılardan 2 katlı mesken yapısı 10,70mx14 m ölçülerinde; 150 m2 taban alanlı 2 katlı olarak kadastro paftasına işletilmiştir. Müştemilat yapısı kadastro paftasına işli değildir. **2 katlı Betonarme Mesken yapısı; Mahalde dışarıdan yapılan incelemede mesken yapısının kadastro paftasına işli olan taban oturum ölçülerinde ve 2 kat olarak inşaa edilmiş olduğu görülmüştür. Taşınmazın uydu görüntüsü üzerinden alınan ölçülere ve mahalde gözle yapılan gözlemlere göre kadastro paftası ile uyumlu inşa edildiği görülmüştür. Zemin katı yaklaşık brüt 150 m2 taban alanlıdır. Taşınmazın üst katı 150 m2 alanlıdır. Mesken yapısı toplamda 150m2+150m2=300 m2 alanlıdır. Mesken yapısının dış cephesi sıva üzeri boyalıdır. Her katı 1 adet meskenden oluşmakta olup toplamda 2 adet meskenden oluşmaktadır. Zemin katta yer alan mesken giriş kapısı ve pencereleri ahşap doğramadır. 1. Katta yer alan mesken giriş kapısı çelik kapı olup pencere doğramaları pvc dir. Taşınmazın ekspertiz işlemi dışarıdan tespit işlemi ile yapıldığından iç hacim özellikleri hakkında bilgi verilememektedir. 

Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi, maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir. Alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder.

Not : Taşınmaz hisseli olup1/2'si satılıktır.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Teklifin değerlendirme sonucu (onay/red) ortalama 3 - 4 hafta sürede, satıcı tarafından gelmektedir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.