0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Düzce Merkez'de Hisseli 3 Katlı Bina

Şirketten 10 774m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
18726
Oda Sayısı:
10
Metre Kare:
774m2
Ada:
172
Parsel:
467
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
1/2
Isıtma Sistemi:
Yok
Bina Yaşı:
35
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2
Ruhsat Tarihi:
24.04.1987

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Çay Mahallesi, Yaprak Sokak, No: 11, Zemin+1+2. Kat D.1,2,3,4,5,6,7 Merkez / DÜZCE

Uzman Görüşü

Taşınmazın merkezde konumlanması, ulaşımının kolay olması, geniş kullanımlı olması avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 172 ada 467 parsel 362,88 m2 yüzölçümlü “KARGİR BİNA VE ARSA” vasıflı taşınmazdır. Geometrik olarak kareye yakın bir forma sahip olan taşınmaz, topografik olarak düz bir arazi yapısına sahiptir. Taşınmazın kuzey yönde yer alan imar yoluna cephesi bulunmakta olup, sınırları beton duvarla belirgindir. Parsel üzerinde mahalde yapılan incelemede ruhsatlı halde zemin+2 katlı betonarme mesken yapısı bulunmaktadır. Bina projesine göre 770, yerinde ise 774 m2'dir. Binanın 1/2 oranındaki hissesi satılıktır. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. 

3 katlı Mesken yapısı: zemin katı; 15,20 m X 16 m ölçülerinde olup kuzey yönde yer alan balkon çıkması dahil yaklaşık brüt 246 m2 taban alanlıdır. Projesine göre zemin katta doğu ve güney yönde yer alan balkon alanlarının inşa edilmediği görülmüştür. Taşınmazın 1. ve 2. katı projesine göre balkon alanları dahil yaklaşık brüt 262 şer m2 alanlıdır. Yapı zemin katta; 246 m2, 1. Katta 262 m2, 2. Katta 262 m2 alanlı olmak üzere toplamda 770 m2 alanlıdır. 2. Normal katta yaklaşık 4 m2 alanlı büyüme sağlandığı gözlemlenmiştir. Taşınmazın 774 m2 alanlı olarak inşa edilmiştir. Taşınmazın zemin katında; 3 adet mesken normal katlarında 2 şer adet mesken yer almakta olup yapı toplamda 7 adet meskenden oluşmaktadır. Binanın dış cephesi sıva üzeri dış cephe boyalıdır. Projesine göre normal katta yer alan her bir meskenin özellikleri şu şekildedir; 3 oda, salon, mutfak, 1 banyo, 1 duş, 1 wc, antre ve 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. 1

1/1000 ölçekli Düzce İlave revizyon uygulama imar planında; TAKS: 0,40, KAKS: 1,30, ayrık nizam 3 kat, “Konut Alanı”nda kalmaktadır.

Taşınmazın bulunduğu Çay Mahallesi, Düzce Belediyesi sınırları içinde yer alıp merkeze yaklaşık 0,8 km mesafede olan bir mahalledir. Mahalle içerisinde yapılaşma oranı yüksektir. Taşınmazın çevresinde mesken olarak kullanılan 3- 5 katlı binalar ve yüksek oranda yapılaşma bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım özel ve toplu taşıma araçlarıyla sağlanmaktadır. Bölgede asfalt yol, elektrik, doğalgaz ve şehir suyu altyapıları bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşmak için Suphi Paşa Camii batı cephesine gelinerek kuzey yönde yaklaşık 200 m ilerledikten sonra sağ kolda yer alan Yaprak Sokağa girilir. Taşınmaz bu sokak üzerinde sağdan 2. Binadır.

Not: Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. 24.04.1987 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir, alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.