COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Düzce Merkez Yahyalar Mahallesinde 123 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 123m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12845
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 123m2
Ada 0
Parsel 985
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm I Blok12

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

YAHYALAR MH. 5012.SOKAK SK. ELİT SİTESİ, I BLOK NO:1I/12 , MERKEZ/DÜZCE UAVT NO: 3843415666

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 2 oda, 1 salon, 1 mutfak, 1 banyo ve 1 balkondan oluşmaktadır. Dış pencereler pvc doğrama ve ısıcamlıdır. Taşınmaz inşaat aşamasındadır. Daire giriş kapısı ve iç kapıları takılmamıştır. Bağımsız bölümün duvarları alçı sıvası yapılmış, pencere doğramaları takılmış, Banyo ve Wc nin , duvar seramikleri yapılmış, kapı kasaları ve mutfak dolapları takılmamış, elektrik priz ve anahtarlar takılmamış, oda tabanlarının kaplamaları yapılmamış, vitrifiye ve armatür takılmamıştır. Site iç avlu cepheli, I Bloktaki daire bina girişine göre sağ köşede konumlu ve kuzey batıya bakmaktadır.
Ana taşınmaz zemin + 3 normal kat ve toplam 12 meskenden oluşmaktadır.Basamak ve sahanlıklar betonarme, Bina girişi zemin kaplaması ve merdiven korkulukları, bina giriş kapısı ve asansörü monte edilmemiştir. Blokta tüm dairelerin inşaatı devam etmektedir. Asansör mevcuttur. Elit Sitesi, A,B,C,D,E,F,G,H,I,J,K L olmak üzere 12 adet blokta 167 adet apartman tipi konuttan oluşmaktadır. Yapım çalışmalarının devam etmekte olduğu sitede henüz oturum başlamamıştır. Site çevresinde herhangi bir çit avlu bulunmamaktadır. Projesinde Site içerisinde çocuk oyun alanları, açık otopark alanları planlanmıştır. 
Ulaşım: Taşınmazlar hâlihazırda boş ve natamam durumda olup kullanılmamaktadırlar. 12 adet bloktan olarak inşa edilmekte olan Elit Sitesinin karşısında Metek Toki konutları bulunmaktadır. Taşınmaz Kalıcı konutlar Kuzey çevre yoluna 1 km. D-100 Karayolu’na 1.600 m. mesafede yer almaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde Metek Toki Konutları Merkez Camii, TOKİ Mehmet Akif Ersoy İ.Ö.okulu bulunmaktadır. Taşınmazın çevresinde orta gelir düzeyine sahip ailelerce mesken olarak kullanılan, TOKİ Konutları ve ayrık nizamlı 3-4 katlı binalar bulunmaktadır. Bölgenin alt yapısı tam olup ulaşım imkanları kolaydır.