1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Düzce Merkez Uzunmustafa Mahallesi'nde 4+1 Dubleks Daire

Bankadan 4 + 1 200m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16170
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 200m2
Ada 422
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 8
Kat Sayısı 2
Ruhsat Tarihi 17/02/2013
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 5

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

UZUNMUSTAFA Mah. ALPARSLAN TÜRKEŞ Bul. No: 14 / 5 MERKEZ-MERKEZ / MERKEZ / DÜZCE

Uzman Görüşü

Taşınmazın konumunun merkezi olması, ulaşım imkânlarının kolay olması, şehir merkezine yakın konumda olması, 200 m2 alana sahip olması, otoparkının olması avantajıdır.

Açıklama

Portföyü %1,29 oranlı konut, %1,40 oranlı işyeri ve arsa kâr oranı avantajıyla teklif vererek avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler:  Taşınmaz projesinde : 140 m2 normal katı + 60 m2 çatı katı + (+80 m2 teras) olup brüt 200 m2 alanlıdır. Taşınmaz 4 oda, 1 salon, 4 banyo ve 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın iç kapı doğramaları mdf doğrama, daire giriş kapısı çelik doğrama olup, pencere doğramaları PVC çift camlıdır. Taşınmaz bina girişine göre 2.normal kat + çatı katta sol arka tarafta yer alan 5 bağımsız bölüm numaralı dairedir. Taşınmazın otoparkı vardır.

Taşınmaz 762,25 m2 alanlı 422 ada 1 no.lu parsel üzerine, ayrık nizamda, 3/B yapı sınıfında, betonarme karkas yapı tarzında inşa edilmiş. Basamak ve sahanlıklar mermer kaplıdır. Duvarlar saten boyalıdır. Merdiven korkulukları alüminyum malzemeden mamuldür. Bodrum Kat : 7, 8 nolu dükkanların eklentisi ve Garaj Zemin Kat : 2 adet depolu iş yeri ve 1 adet mesken 1.Normal Kat : 3 adet mesken 2.Normal Kat : 3 adet dubleks mesken. Binadaki toplam kat sayısı 4 (bodrum + zemin + 2 normal kat). 

Ulaşım: Düzce ili, Merkez ilçesi, Uzunmustafa Mahallesi, Alparslan Türkeş Bulvarı üzerinde konumlu, 14 kapı numaralı binada 2. katta yer alan 5 bağımsız bölüm numaralı dairedir. Taşınmaz ulaşım ve alt yapı problemi olmayan bölgede yer almaktadır.

Not: 17.02.2013 tarih 2013/144 numaralı Yeni Yapı ruhsatı belgesi görülmüştür.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.