Düzce Merkez Dokuzpınar Mahallesi 6202 m2 Fındık Bahçesi

Bankadan 6202m2

Özellikler

Tapu no 10414
Ada 152
Parsel 8
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Dokuzpınar Mh. Zirve Mevkii 152 Ada 8 Parsel

Düzce Merkez Dokuzpınar Mahallesi 6202 m2 Fındık Bahçesi

Açıklama

Ulaşım:Taşınmaza ulaşmak için Dokuzpınar Mahalle merkezinden kuzey yönünde Düzce-Akçakoca istikametine doğru 1500 m ilerledikten sonra batı istikametinde tarla yol ayrımı var.

Ana yoldan çıktıktan sonra Güney-Batı yönünde 300 m ilerleyip sonra kuzey yönünde yaklaşık 150 m devam ettikten sonra söz konusu parselin içine ulaşılmış olur. Parsele ulaşmak için kullanılan hattın son 100 m si komşu parselin içinden geçmektedir. Yol bulunmamaktadır. Parsele ulaşmak için kullanılan yol eğimli ve toprak yoldur. Söz konusu arazi Dokuzpınar Mahallesine 2.5 km, Düzce'ye 17 km mesafede yer almaktadır.
Özellikler: Taşınmazın kadastro paftasında her ne kadar yol gözükmekte ise de hali hazırda kullanılan bir yol bulunmamaktadır. Araziye ulaşım komşu parsel içinden 
geçilerek olmaktadır. Taşınmazın Düzce-Akçakoca asfalt yoluna 400 m mesafesi bulunmaktadır . Parsel çokgen (üçgene benzer) şeklindedir. Taşınmaz oldukça eğimli bir yapıya sahiptir. Ortalama eğim % 40 - 60 arasında değişmektedir. Taşınmazın eğimi Güney ve Batı olmak üzere iki yönlüdür. Parselin sulama imkanı yoktur. Çevresinde benzer özellikte tarım arazileri bulunmakta olup çoğunlukla Fındık üretimi yapılmaktadır. Kuzey, Batı ve Güney-Doğu kısımlarında orman arazileri mevcuttur.