0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Düzce Kozluk Köyü'nde 6 Dönüm Fındıklık

Sahibinden 5844m2

Özellikler

Satıcı:
Sahibinden
Tapu no:
18963
Metre Kare:
5844m2
Ada:
114
Parsel:
23
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
TAM

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kozluk, ada 114 parsel 23, Düzce Merkez/Düzce

Açıklama

KOZLUK KÖYÜNE 500 METRE UZAKLIKTA 5.844 m2 FINDIKLIK

Özellikler:114 Ada 23 Parselde bulunan taşınmaz 'fındıklık' vasıflı olup 5.844,35 m2 alanlıdır. Yanıklık Mevkii'nde kalmaktadır. Kozluk köyüne 500 metre uzaklıktadır. Düzce Merkez'e 16 km'dir. Konu parsel geometrik olarak amorf formunda ve eğimli arazi yapısına sahiptir. Taşınmaz kısmen köy yerleşik alan içinde kısmen yerleşik alan dışında konumlu olup kadastro yoluna cephesi bulunmamaktadır. 

*Taşınmaz Niteliği Fındıklık olup yaklaşık 400 adet fındık ağacı vardır. Az sayıda muhtelif ceviz ve meyve ağaçları da bulunmaktadır. Alınan bilgiye göre fındık ağaçları bakımlı ve verimlidir. Teklif vermeden önceden teyit etmeniz önerilir.

 Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için; Beçi Sapağından hareketle üniversite yerleşkesi geçilerek sırasıyla Akyazı, Kemerkasım, Nasırlı Köyleri geçilerek Kozluk Köyü'ne ulaşılır. Kozluk köy merkezi Kozluk Cami önünden hareketle köy içi yolu üzerinde kuzey istikamette yaklaşık olarak 305 m devam edilerek sol kolda kalan yola girilir. İlgili yol üzerinde 990 m devam edilerek yolun yaklaşık olarak 124 m güneybatısında konu 114 ada 23 parsele ulaşılır.


Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.