COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Düzce Gümüşova Kültür Mahallesi'nde 3+1 123 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 123m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16717
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 123m2
Ada 194
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 23.02.2018
Ruhsat Tarihi 15.01.2016
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 14

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kültür Mah.323. Sokak No:6A/14 Gümüşova/DÜZCE

Açıklama

Özellikler: 14 bağımsız bölüm numaralı mesken binanın 2. normal katında, 1. bodrum kat güneydoğu cephe hattından sağlanan bina girişine göre orta arka cephede konumludur. Taşınmazın mimari projesinde antre, salon, mutfak, 2 banyo, tuvalet 3 oda ve 1 balkon hacimlerinden oluşmakta olup brüt 123 m2 alanlıdır. 

Ana gayrimenkul üzerinde tek blok olarak inşa edilmiştir. Taşınmazın konumlu olduğu bina, 2 bodrum+zemin+3 normal kat olarak inşa edilmiştir. Binanın 2. bodrum katında sığınak ve 2 adet mesken, 1. bodrum katında bina girişi ve 3 adet mesken, zemin ve diğer normal katlarda her katta 3'er adet mesken olmak üzere toplam 17 bağımsız bölüm olarak dağılmışlardır. Bina giriş kapısı camlı demir doğramadır. Bina giriş holü, sahanlıklar ve merdiven basamakları mermerdir. Ana gayrimenkulün doğalgaz tesisatı ve açık otoparkı mevcuttur. Asansör bulunmaktadır.

Ulaşım: Gümüşova Merkezden Hürriyet Caddesi üzerinde yaklaşık 350 metre ilerledikten sonra sola 323. sokağa dönülür. 323. sokak üzerinde yaklaşık 80 metre ilerledikten sonra taşınmaz sağ kolda yer almaktadır.

Not: 15.01.2016 tarihli Yapı Ruhsatı ve 23.02.2018 tarihli Yapı Kullanım İzin Belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.