0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Düzce Elit Sitesi'nde 123 m2 Natamam Daire

Bankadan 3 + 1 123m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
19008
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
123m2
Ada:
0
Parsel:
985
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
0
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
Ruhsat Tarihi:
26.02.2016
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
3
Bağımsız Bölüm:
12

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

YAHYALAR MH. 5012.SOKAK ELİT SİTESİ, I BLOK NO: 1I/12 MERKEZ/DÜZCE

Açıklama

Özellikler: Düzce ili Merkez ilçesi Yahyalar Mahallesi Elit Sitesi konumlu 3. kat 12 nolu bağımsız bölümdür. Taşınmaz site iç avlu cepheli, bina girişine göre sağ köşede konumlu ve kuzey batıya bakmaktadır. Dış pencereler pvc doğrama ve ısıcamlıdır. Daire giriş kapısı ve iç kapıları takılmamıştır. Taşınmaz projesine göre brüt 123 m2 alanlı olup, 1 salon, 3 oda, 1 mutfak, 1 banyo ve 1 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. 

Taşınmazın konumlu olduğu Elit Sitesi, A/B, C/D, E/F, G, H, I, J, K ve L olmak üzere 12 adet blokta 167 adet apartman tipi konuttan oluşmaktadır. Site içerisinde bina yapım çalışmaları devam etmekte olup, henüz oturum başlamamıştır. Taşınmazın bulunduğu I Blok arka sırada konumludur. Tamamı 12 adet bloktan oluşacak şekilde inşa edilmekte olan Elit Sitesinin karşısında Metek TOKİ konutları ve yakınında Engelliler Özel Eğitim Kurumu bulunmaktadır. Taşınmaz Kalıcı konutlar Kuzey çevre yoluna 1 km., D-100 Karayolu’na 1.6 km. mesafede yer almaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde Metek Toki Konutları ,TOKİ Mehmet Akif Ersoy İ.Ö.okulu , Engelliler Özel Eğitim Kurumu ve Metek Merkez Camii bulunmaktadır. Taşınmazın çevresinde orta gelir düzeyine sahip ailelerce mesken olarak kullanılan TOKİ Konutları ve ayrık nizamlı 3-4 katlı binalar bulunmaktadır. Bölgenin alt yapısı tam olup ulaşım imkanları kolaydır.

Not: Taşınmazın 26.02.2016 tarihli yapı ruhsatının 5 yıllık süresi 26.02.2021 tarihinde dolmuş olup, yenilenmesi gerekmektedir. DÜZCE 2.ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ'nin 02/10/2019 tarih 2019/172 E sayılı Mahkeme Müzekkeresi numaralı dosyasında davalıdır ve Kesinleşmemiş Mahkeme Kararları bulunmaktadır. Taşınmaz natamam haldedir. Alıcı teklif verirken mevcut haliyle almayı kabul eder.  İnşaatın tamamlanmasından doğacak masraflardan satıcı sorumlu değildir. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.