COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Düzce Cumayeri Çevrik Mahallesinde 95 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 95m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 6006
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 95m2
Ada 380
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm A3 6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Çevrik Mahallesi 185. sokak Meşepark Konutları A3 Blok No:6 Cumayeri/Düzce

Açıklama

Ulaşım: Taşınmazlara ulaşım için; İlçe merkezinden hareketle batı istikametinde kalan Fatih Sokak'a sapılır. İlgili sokak üzerinde yaklaşık 500 m devam edilir ve ikinci dört yolda geçildikten 400 m sonra sağ kolda kalan toprak yola dönülür. Yolun bitiminde konumlu olan Meşe Park Konutlarında yer alan taşınmazlara ulaşılır. Bölgede altyapı mevcuttur.

Özellikler: Söz konusu taşınmaz A3 blogun 1. katında konumlu, 6 bağımsız bölüm numaralıdır. Taşınmaz mimari projesine göre brüt 95,00 m2 alana sahiptir. Bina girişine göre sol arka cephede yer almakta olup, güneybatı cephelidir. Taşınmaz mimari projesine göre; salon, mutfak, biri ebeveyn banyolu 3 oda, antre, banyo, wc ve 1 adet balkondan oluşmaktadır. Taşınmazın mevcut iç mekan bilgisi bulunmamaktadır.

Taşınmazın bulunduğu A3 Blok parselin kuzeybatısında yer alan son bloktur. Bina girişi vaziyet planında ve mahallinde doğu cepheden ve zemin kat seviyesinden tesis edilmiştir. A3 Blok bodrum + zemin + 3 normal katı + çatı katı olarak inşa edilmiştir. Binada 16 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Ahşap karkas üzeri kiremit çatılı binaların, bina giriş kapıları demir doğramadır. Ana giriş sahanlıkları ve merdiven basamakları mermer kaplı, merdiven korkulukları alüminyum doğramadır. Taşınmaz site içinde konumlu olup, site etrafı duvar ile çevrilidir. Site içerisinde açık otopark ve güvenlik bulunmamaktadır.