COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Düzce Cumayeri Çevrik Mahallesinde 132 m2 Dubleks Daire

Bankadan 4 + 1 132m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 6005
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 132m2
Ada 380
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm A3 13

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Çevrik Mahallesi 185. sok. Meşe Park Konutları A3 Blok 3. kat No:13 Cumayeri/Düzce

Açıklama

Ulaşım: Taşınmazlara ulaşım için; İlçe merkezinden hareketle batı istikametinde kalan Fatih Sokak'a sapılır. İlgili sokak üzerinde yaklaşık 500 m devam edilir ve ikinci dört yolda geçildikten 400 m sonra sağ kolda kalan toprak yola dönülür. Yolun bitiminde konumlu olan Meşe Park Konutlarında yer alan taşınmazlara ulaşılır. Bölgede altyapı mevcuttur.

Özellikler: Söz konusu taşınmaz A3 blogun 3. kat ve çatı katında konumlu, 13 bağımsız bölüm numaralıdır.Taşınmaz mimari projesine göre; 95 m2 brüt alana sahip olup, çatı katında 35 m2 + 6 m2 (teras alanı) brüt alana sahiptir. Bina girişine göre sol ön cephede konumlu olup, güneydoğu cephelidir. Mimari projesine göre taşınmaz; salon, mutfak, 3 oda, banyo, antre, wc ve 1 adet balkondan oluşmaktadır. Çatı katı ise; oda, banyo, hol ve terastan oluşmaktadır. Taşınmazın mevcut iç mekan bilgisi bulunmamaktadır.

Taşınmazın bulunduğu A3 Blok parselin kuzeybatısında yer alan son bloktur. Bina girişi vaziyet planında ve mahallinde doğu cepheden ve zemin kat seviyesinden tesis edilmiştir. A3 Blok bodrum + zemin + 3 normal katı + çatı katı olarak  inşa edilmiştir. Binada  16 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Ahşap karkas üzeri kiremit çatılı binaların, bina giriş kapıları demir doğramadır. Ana giriş sahanlıkları ve merdiven basamakları mermer kaplı, merdiven korkulukları alüminyum doğramadır. Taşınmaz site içinde konumlu olup, site etrafı duvar ile çevrilidir. Site içerisinde açık otopark ve güvenlik bulunmamaktadır.